Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

yeni map dizaynı tavsiye

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
Mapları aşağıda gördünüz şekilde değiştiriyorum herşey hoş gidiyor 60 cap chn eu bir sistem olacak. Sizden tavsiye bekliyorum daha ne yapılabilir gibisinden veya şura şöyle olsa daha iyi olurdu gibi ?
Baghdadı kafama göre biryer yaptım banditden farklı ama orijinal baghdad gibide olmadı farklı bir yer oldu kısaca ?
kcBLwn.png

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
Mapları aşağıda gördünüz şekilde değiştiriyorum herşey hoş gidiyor 60 cap chn eu bir sistem olacak. Sizden tavsiye bekliyorum daha ne yapılabilir gibisinden veya şura şöyle olsa daha iyi olurdu gibi ?
Baghdadı kafama göre biryer yaptım banditden farklı ama orijinal baghdad gibide olmadı farklı bir yer oldu kısaca ?
kcBLwn.png
ellerine sağlık soyle fikrim var bagdat jangan üstüne alalım
jangan ve dowhang ipek yolunun başkentleri bu ticaret o yıldan bu yana hep devam etmiştir

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
ellerine sağlık soyle fikrim var bagdat jangan üstüne alalım
jangan ve dowhang ipek yolunun başkentleri bu ticaret o yıldan bu yana hep devam etmiştir
Eyw abi dediğin olay aklıma geldi ama şöyle bir durum var Bandit i Bağdat'ta cevirmemin sebebi sunucuya yük bindirmemek ve oyun alananını olabildiğince sıkı tutmak. Dediğin şekilde yaparsam sadece şehrin maptaki yerini değiştirmiş oluyorum ama bu şekilde jangan bölgesi daha işlevsel hale geliyor ve tasarladigim bölge aslında Bağdat ile alakası yok yeni bir şehir gibi olmuş oldu adını koymadım ama tasarım olarak Bağdat mapi gibi olsun dedim.1000 kişilik bir serverde alanı ne kadar ufak ve işlevsel tutabilirsem hem oyuncular için hemde sunucu masrafları bakımından daha yararlı olacaktır diye düşünüyorum. Ad olarakta şuan halep var aklımda ama araştırıp daha uygun birşeyler bulabilirmiyim bakıcam ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.