Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

MT2 Paylaşım Yeni Mistik İtem Hazır Set

• Konbuyu başlatan Üye silindi 505
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 505

Arkadaşlar itemler tamamıyla hali hazırda kodlanmış şekildedir yapıcak olduğunuz tek şey belirtilen dosyaları yerlerine eklemek
Sadece + basma dönüşümlerini ayarlamadım zamanım olmadı oda basit bir iş zaten anlamayanlar için anlatım yaparım
İtem çizimleri bana ait değildir sadece kodlaması bana aittir hasar değerleri beta itemlerin %5 fazlası olarak ayarlanmıştır wslik serverlar için idealdir fakat emek serverlar için aynı şeyleri söyleyemem sadece 1-120 sınırlı emek serverlar eklerse en azından 105ten sonra oyunda hayat durmaz güzel bi yenilik olur diye düşünüyorum

Ekleyen arkadaşlar kanıt atarlarsa sevinirim

PNG RESİMLER :

Anlatım olarak sadece yapmanız gereken verdiğim klasörde dosya isimleri ;
item_proto.sql : navicat>player eklenecek.
item_list.txt : locale_tr içine atılacak
item_proto_dump.xml : Locale_tr deki item_protoyu açıp içine atacaksınız (nasıl açılır altta anlatıcam)
ymir work klasörü : item.epk/.eix packini açıp item > weapon yoluna atıcaksınız.
icon klasörüde : icon.epk/eix packine atıcaksınız

en son da navicata eklediklten sonra rafinet_set ve rafinet_vnumları (item dönüşüm + basma) kısmını kendinize göre ayarlayıp kullanabilirsiniz

İtem_protoyu açmak için anlatım :

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Arkadaşlar itemler tamamıyla hali hazırda kodlanmış şekildedir yapıcak olduğunuz tek şey belirtilen dosyaları yerlerine eklemek
Sadece + basma dönüşümlerini ayarlamadım zamanım olmadı oda basit bir iş zaten anlamayanlar için anlatım yaparım
İtem çizimleri bana ait değildir sadece kodlaması bana aittir hasar değerleri beta itemlerin %5 fazlası olarak ayarlanmıştır wslik serverlar için idealdir fakat emek serverlar için aynı şeyleri söyleyemem sadece 1-120 sınırlı emek serverlar eklerse en azından 105ten sonra oyunda hayat durmaz güzel bi yenilik olur diye düşünüyorum

Ekleyen arkadaşlar kanıt atarlarsa sevinirim

PNG RESİMLER :

Anlatım olarak sadece yapmanız gereken verdiğim klasörde dosya isimleri ;
item_proto.sql : navicat>player eklenecek.
item_list.txt : locale_tr içine atılacak
item_proto_dump.xml : Locale_tr deki item_protoyu açıp içine atacaksınız (nasıl açılır altta anlatıcam)
ymir work klasörü : item.epk/.eix packini açıp item > weapon yoluna atıcaksınız.
icon klasörüde : icon.epk/eix packine atıcaksınız

en son da navicata eklediklten sonra rafinet_set ve rafinet_vnumları (item dönüşüm + basma) kısmını kendinize göre ayarlayıp kullanabilirsiniz

İtem_protoyu açmak için anlatım :

Bu .epk .eix packı içindeki gr2 uzantılı dosyaları objye dönüştürebilirsen ne iyi olurdu :D

Ü

Üye silindi 505

Metin2 Panellerinden Sılkroad Panellerı Cıkartılıyor Onlar Neden Donusturulmesın Degılmı :)

Pıyasada Kullanılan panellerın %90'ı metın2 panellerı tasarımı :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.