Çözüldü Yeni proje [Ancient Silkroad Online]

Alınan Beğeni
325
vSRO [TL]
0
Arkadaşlar, Silkroad Online Macerasına orjinal tema üzerinden düzenleterek, sorunsuz bir oyun elde etmeyi planlıyorum. Faydası olarak her türlü eyleme açığım. Şuan bir site kurulumu yapmadım. Oyun içi ID ( Alfabe,Rakamlar) PW (a) olarak belirledim. Özel ID,PW isteyen yazabilir.

Client İndir -> <- İndir Client

Server Cap Bilgileri
Level Cap: 60
Pet Level Cap: 60
Skill Cap: 60
Skill Mastery: 180
Item DG: 7 DG
Irk: Çin
Açık Şehirler
Jangan, Downhang, Hotan

GUI Çalışmalar

< Eski giriş ekranı [Old Login] >

< Eski Ana Pencere Kısa Yolları [Old MainPop] >

< Eski Seal of [X] Yazısı [Old Tooltip] >

< Eski Alchemy Penceresi [ Old Alchemy ] >

Düşünülen Eventler

< Party Monster Event >

Oyun içerinde party mobları kapandığı gibi istenirse partysiz yada belli bir kişi sayısı party oluşturması ile belli bir oranda mobların çıkması imkanı var. Bu imkanı zor oyun planında dahil ederek exp, sp gibi değerleri daha çabuk kazanım sağlanmasının önünü açmış oluyoruz. Partysiz solo kasılırken de party canavarları doğacak.

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
325
vSRO [TL]
0
Konuyu güncel. Database kısmını paylaşmayı düşünüyorum belli bir seviyeye gelmesini bekliyorum :)

Alınan Beğeni
325
vSRO [TL]
0
Link eklendi. DB Üzerinde düzeltme vs işlemlerini yapıp belli bir olgunluğa gelince Client,DB linkleri eklenecektir.

Alınan Beğeni
325
vSRO [TL]
0
Projeyi devam ettiriyorum. Boş vakit buldukça elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Clean DB üzerinde var olan hataları giderip C# ile form üzerinden kapsamlı DB üzerinde gerekli değişiklikleri en hızlı bir biçimde yapmak için programda geliştiriyorum. Orjinal yapıya sağdık absürt eklemeler yapmadan paylaşmayı düşünüyorum. Fakat Polis Memuru olarak çalıştığım için :D boş vakit bulmak için çabalıyorum.

- ITEM
- MOB
- Mob Spawn
- Quest ayarları. Lua kısmınıda entegre etmeyi planlıyorum. Düşüncem var olan görevlerin sayılarını Drop, Kill sayılarını düşürmek.

- Old Sistemi düşük bir bedel ile tek kullanımlık(tek sunucu) için packli bir şekilde satmayı düşünüyorum. Aylık değil. Tek ödeme ile o dll'e sahip olabilirler.

3697

Pet action buttonların arka slot görüntüsünü iptal edip. Buttonları büyülterek daha iyi bir görüntü olacağını düşünüyorum :D

3698

Alınan Beğeni
427
vSRO [TL]
0
Bence şahane bir sistem, consigment gibi stall sistemini öldürmüyor insanlar yine pazar kuruyor tek şehirde. Tek tek gezip uygun bir şey var mı diye bakmak hala mümkün. Spesifik bir eşya arayanlar da direk hepsini tek aramayla görüp kıyaslayabiliyor.

Memati

.
Alınan Beğeni
13
vSRO [TL]
0
Çok güzel ve özenle hazırlanmış bir proje yapmışın. Paylaşabilseydin çok güzel olurdu eskiden olsa paylaşma derdim ama devir artık kötü o yüzden herkeste olması iyi olurdu. Sıkıntı yok projeini aç gelip oynarız. Çok başarılı bir eski sistem şahane 👏

Üst Alt