Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Çözüldü Yeni Server Ne Zaman Gelir ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 3096
  • Başlangıç tarihi

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
Daha önce açmış olduğu blackdesert vs gibi oyunlardan elde edemediği geliri silkroadda 1 ayda elde edince herşeye kulaklarını tıkamaları çok normal memati başın dediği gibi hiçbir şey umurlarında değil.

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
benim düşüncem EU Geldikten sonra player patlaması yaşanıcak, tahminim sunucu sayısı abartısız 20'ye yükselir..
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

zeyd 1 saatte 6 sunucudan en az 15.000TL kazansa 24 saatte 360.000TL ayda 360 x 30 = 10 M,800 Bin,TL NE demektir bilir misiniz hadi en kötü 5 milyon TL olsun az paramı?
Millet EU sevmiyor çünkü oyun dengesini bozduklarını düşünüyorlar. Zaten gelse aynı iSRO senaryosuna döner, zamanla oyuncu kaybına bağlı sunucu kapatırlar. Hadi iSRO'nun 40 civarı sunucusu vardı da 10 civarına düştü TRSRO'nun 6 sunucusu var hepten kapanır :D . Her şeyin ilki güzeldir :)

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Millet EU sevmiyor çünkü oyun dengesini bozduklarını düşünüyorlar. Zaten gelse aynı iSRO senaryosuna döner, zamanla oyuncu kaybına bağlı sunucu kapatırlar. Hadi iSRO'nun 40 civarı sunucusu vardı da 10 civarına düştü TRSRO'nun 6 sunucusu var hepten kapanır :D . Her şeyin ilki güzeldir :)
EU'nun kitlesi de çok farklı hacım bence. iSRO'yu bitiren 110 ve sonrası güncellemeleri oldu benim fikrimce. :rolleyes:

risesun97

.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
EU'nun kitlesi de çok farklı hacım bence. iSRO'yu bitiren 110 ve sonrası güncellemeleri oldu benim fikrimce. :rolleyes:
110 sonrası güncellemelerin iSRO'yu bitirmesi genel bir kanı zaten, ama TRSRO'ya sırf CH olduğu için başlayan kitlenin azımsanmayacak derecede olduğunu düşünüyorum. Eğer ki EU gelirse oyunu çoğu kişinin bırakacağını düşünüyorum.

Alınan Beğeni
123
Ödül Puanları
43
110 sonrası güncellemelerin iSRO'yu bitirmesi genel bir kanı zaten, ama TRSRO'ya sırf CH olduğu için başlayan kitlenin azımsanmayacak derecede olduğunu düşünüyorum. Eğer ki EU gelirse oyunu çoğu kişinin bırakacağını düşünüyorum.
Bu işlerde işte böyledir. 90 cap sadece çin diye bir çok insan başladı. EU gelirse bırakır ama EU geldiği için de bir o kadar insan başlasa yine aynı sistem devam eder :) Ha şuanda bunları konuşmak için çok erken tabii, EU gelmesi bence min 1 sene de..

risesun97

.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
Bu işlerde işte böyledir. 90 cap sadece çin diye bir çok insan başladı. EU gelirse bırakır ama EU geldiği için de bir o kadar insan başlasa yine aynı sistem devam eder :) Ha şuanda bunları konuşmak için çok erken tabii, EU gelmesi bence min 1 sene de..
Bence direk Arap/İslam ırkı gelsin 😃 bu ırkı görmeden dünyada göç etmek istemiyorum 😃
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.