Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Yeni skill ekledim çalışmıyor

Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar job suite skill ekledim fakat birtek gm karakter ile kullanılıyor normal karakter ile kullanılmıyor sebebi nedir ?

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,832
Ödül Puanları
113
Arkadaşlar job suite skill ekledim fakat birtek gm karakter ile kullanılıyor normal karakter ile kullanılmıyor sebebi nedir ?
Hocam konunuz içerisinde biraz detay verebilir misiniz? Eklediğiniz skille alakalı resimidir filan :)

Oyla 0
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
Rogue skillini uyarladım job'a normal karakter ile basınca İnvalied target diyor ama GM karakterle basılabiliyor anlayamadım

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,832
Ödül Puanları
113
Konu hakkında bir fikri olan var mıdır?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Konu hakkında en son mesajı ben yazmışım. 4 gün içerisinde konu içinde herhangi bir mesaj bulunmadığından dolayı @Escobar konusu #ÇözümlenenSorunlar bölümüne taşınmıştır.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.