Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Yeni skill ekleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
3
Arkadaşlar Gm skillerini biliyorsunuz onları eklemiştim clientimi sorunsuz çalışıyorlar fakat ben yeni bir skill eklemek istiyorum daha doğrusu örnek vermek gerekirse Cold Fire Lightning'in yanına yeni bir sekme açıp sekmenin içeriğine 1 adet skill eklemek istiyorum bu konuda desteğinizi alabilir miyim? Mesela bu sekmenin altına 30 levelda açılan fire nukesini eklemek istiyorum skill aynı ama farklı bir ad altında işte bunun ismini hasarını falan değiştiriceğim. yani aynı şeyi farklı bir isimle yeniymiş gibi yapacağım.

Ü

Üye silindi 1104

Lightningin en altına eklemek istedim skilli ayarları vs yaptım.
Şimdi şöyle bir hatayla karşılaştım gameserverda bu yazı hızlıca aşağı akıyor durmadan ve açılmıyor
"unknown skill param!!! [RefSkill ID: 33800, ParamValue: 1]"
kullandığım skill 56da fire da açılan meteor Param valuelerini de hiç kurcalamadım değiştirmedim
Eklediğin skill kodunu verirmisin refskill tablosuna birde ben deniyeyim ?

Oyla 0
Ü

Üye silindi 1104

Yaptım Hocam Param50 değeri 1 olmuş yanlışlıkla yaptım herhalde onu 0 yaptım hata düzeldi şuan skill çalışıyor canavara vuruyor fakat animasyonu gözükmüyor altta şöyle bir hata çıkıyor
2OJDpE.png
skilleffect.txt ekledinmi ?

Oyla 0
Ü

Üye silindi 1104

ben en alta ekledim sorunsuz çalıştı efektler
56nın bir amacı yok sanırım dbde sorgulayınca çıkmadı 56 ile alakalı birşey
56 dan başladığı için konulmuş olabilir kod

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

873

Oyla 0
Ü

Üye silindi 1104

yaptım hocam.. Yaptığım kodlarda vs herhangi bir hata yok herşey doğru fakat skilleffect.txt de sıralama var light cold fire diye ayrılmış aralarda tablarla dolu boşluklar var bend e o sıralamaya göre ekledim aynı şekilde oldu.

Yardımlarınız için çok teşekkürler ellerinize sağlık.
Skilleri komple silip sevdiğim bi srodakileri ekliyecektim sıkıldım sildim :D uğraşılacak gibi değil :D misal 1. sırada ilk açılan skili 90 da açılan skil yapmıştım atakları falan değiştirmiştim sonra sıkılıp sildim hazır kullanmak en iyisi :D veya standart :D

veya dediğin gibi ddj yani resim icon ve skill effect değiştirip yapacam bir dahakine ben skill ekleyerek yapmıştım 120-125-140 :D

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.