Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım 10 adet farklı godbless- ( Yeniden paylaşım )

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,756
Ödül Puanları
213
Kesinlikle bana ait değildir, kimindir bilmiyorum.. Benim diyene de inanmam bu kadar net..

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Alternatif 1

Alternatif 2

Alternatif 3

Rar PW: DragonSlayer

Her bulduğumu alıp kullanmak yerine mükemmelleştirmeye çalıştığım için skill ve skill grupları ayırdım.. böylelikle her bless için farklı skiller ayarlayıp farklı açıklamalar yazabilirsiniz.

Ayrıca ondan ona geçerken son olarak saçma codenameler veren arkadaşı saf dışı bırakarak düzgün satırlar yazdım.

Clean veritabanı üzerinden yapmışsanız ve efektlerde kareler görüyorsanız...
Isro ya da TRSRO'da Particles.PK2 içinden system ve textures içeriğini çıkararak oyununuza patch edin.

Güle güle kullanın. <3

Görsellerin gerçeğini görmek için üzerine tıklayınız. Sadece birkaç tanesini paylaştım. Toplamda 10 adet.
SRO[2022-05-14 17-42-26]_46.jpg SRO[2022-05-14 17-50-26]_12.jpg SRO[2022-05-14 17-51-53]_94.jpg SRO[2022-05-14 17-49-54]_24.jpg

Alınan Beğeni
154
Ödül Puanları
43
Tesekkur ederim :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

gm komutuyla düşürmeye calısıyorum fakat herhangi bir etki etmiyor item Cheat Key Failure! yazıyor sağ altta lines de yazanların hepsini uyguladım
Buradaki konu uzun bir süredir güncellenmedi. >>>>>> Paylaşım - 10 Çeşit Godbless Ve Efectleri
Arşivimde buldum ve paylaşmak istedim çünkü soranlar olmuş.. Direk o konu üzerinden link vermek istemedim çünkü yeterli kitleye ulaşmayacak o kesin.
Görseller için üstte verdiğim linkteki konuyu görüntüleyebilirsiniz..
Kesinlikle bana ait değildir, kimindir bilmiyorum.. Sadece yeniden paylaşmak istedim.

Rar PW: DragonSlayer

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,756
Ödül Puanları
213
Tesekkur ederim :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

gm komutuyla düşürmeye calısıyorum fakat herhangi bir etki etmiyor item Cheat Key Failure! yazıyor sağ altta lines de yazanların hepsini uyguladım
Common üzerinden RefObjItem'e doğru linklediğinizden emin olun. Server açıkken patch atınca restart etmemişseniz de görünmez konsolda.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,756
Ödül Puanları
213
DC'den gelen yorumlarda da bi yerde eksik var diyenler oldu.. Bu dosyayı verdiğim linkten indirip kurmuştum.. Bir yerde bi eksik varsa muhtemelen düzelttim o dönem.. çalışmıştı.. Deneyip eksik varsa düzeltip yeniden paylaşacağım.

Düzenlenmiş hâlini paylaştım..
#güncel

BaHTiYaR

.
.
Alınan Beğeni
389
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Teşekkürler Kardo :=)

Stark

Backend Developer, PK2 Editor
.
Alınan Beğeni
147
Ödül Puanları
43
Teşekkür ederiz elinize sağlık yine döktürmüşsünüz :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.