Duyuru Yep Yeni Guardımız Yarın Paylaşılıyor!

• Konuyu başlatan
  • AdminCP

Spare

vSRO Editor
.
.
Merhabalar değerli takipçilerimiz,

vSRO piyasasının bel kemiği diyebileceğimiz en çok ihtiyaç duyulan vSRO Guard - Filter ve vSRO Panel - WEB diyebiliriz değil mi?

Biz sıradanlaşmış ve tekelleşmiş vsro forum piyasasına yep yeni bir soluk yaratmak ve siz değerli takipçilerimize hepsinden farklı ve daha kaliteli hizmet vermek için girdik.

Bunun ilk adımını vsro için yapılan Guard - Filter ile atacağız, daha sonrasında bir Panel sürprizimiz de olacak. Hepsi için hazırlanıyoruz, sizlerin forum sitemize desteklerini bekliyoruz.

vSRO Guard nedir? Diyecek olursanız ki; vSRO Guard - Athena guard'ın hatalarının fixlenmiş, stabilleştirilmiş ekstra olarak özellikler eklenmiş bir guarddır.

Eklediğimiz özellikler bir kereliğine eklenmiş olan özellikler değil, güncellemeler gelen istekler doğrultusunda elimizden geldiğince gerçekleştirilecek ve ücretsiz bir guard olacaktır.

Sadece vsro.org üyeleri kullanabilecek ve herkes istediği gibi kullanamayacaktır. Peki neden? Çünkü sizden hem forum kullanıcı adı şifrenizi isteyecek hemde bizim size özel ayrıcalıklı IP tanımlamamız gerekecektir. :) Demem o ki, çok güzel oldu. Hakkeden herkese vsro.org 'in arkasında olduğunu her zaman sonuna kadar hissettireceğiz...

Programı yapan, herşeyiyle uğraşan, ilgilenen, bizi kırmayan, üzmeyen adam gibi adam Furkan @sector1337 'e sonsuz teşekkürler. Kendisi her ne kadar programa imzasını atmak istemesede ben atacağım... :)

Herkese kolay gelsin, yarın güzel bir gün olacak!

Yönetim Ekibi.

peki zekimürende bizi görecekmi:)
3 soru ben sorayım
1.guard şifreleme guard dayalımı olacak yoksa sunucu üzerindenmi kontrol edilecek
2.guard için sunucu güvenliği konusunda nasıl tedbirler aldınız
3.kişiye özel ıp adresimi sunacaksınız
furkanı cok eskiden beri takip ederim güzel işler başarıyor tuttuğunu koparan bir arkadaşımız

• Konuyu başlatan
  • AdminCP

Spare

vSRO Editor
.
.
@fahribey
inşAllah abi Zeki Müren'de görecek. :D
1-) Guard'a dayalı olacak. - Ayrıca Guard'ın SRC'si vs. çıkmaması açısından Furkan dört yada beş kere şifreledi. Hepsi ayrı ayrı özellikte şifrelemeler. Onun dediğini demek gerekirse, "krylfilter'den çok farkı yok şifrelemesinde o şifrelemeyi kıracak kişi binde bir. ":)
2-) Guard 'ın bizim sunucumuzdaki tek bağlantısı bizden alacağı Forum ID PW ve kişiye özel tanımlanacak olan IP. :)
3-) Evet kişiye özel IP tanımlanacak abi. :)

Dragon

.
2 haftadır bilgisayarımı bekliyordum ve foruma bakar bakmaz şaşırdım bu güzel sürprizlere...
Tek sorum olacak!
Guard tüm exploitleri fixliyor mu ?

doncarlone

İyi niyetimin son kullanma tarihi bitti.
.
konuya yazılan mesajlar niye siliniyor sadece cuma oldu paylaşılmadı yazdık ? mesaj yazmakta özgürüz düşüncemizi söylemekte kafasına göre düzenlemesin her yetkisi olan mesajları

• Konuyu başlatan
  • AdminCP

Spare

vSRO Editor
.
.
Bildiğiniz üzere hostumuzda gelişen problemlerden dolayı guardı paylaşamadık. Bugün gün içerisinde yetiştirip paylaşacağız.

Başımıza gelen 8 saat geri alınma probleminiz hem site hem guard sunucumuzda büyük sorunlar yaratmıştır. Telafisi için uğraşıyoruz. Bugün dediğim gibi halledilmiş olacak.

doncarlone

İyi niyetimin son kullanma tarihi bitti.
.
Pazar geçti pazartesi geçti acaba salı paylaşılır mı herkezin kafasındaki soruya bir cevap bekliyoruz net bir cevap :D

Üst Alt