Duyuru Yetki düzenlemeleri ve yeni Administrator SDClowen

Katılım
25 Mar 2020
Mesajlar
95
Tepkime puanı
16
Puanları
8
Yaş
34
Konum
http://criticalsro.com
Kredi
0.00[TL]
Merhabalar,

Forumda yetkili olarak görev alan kişilerin çift yetki kullanımı kaldırılmıştır. Yetkililer için bundan sonra çift yetki sistemi ancak nitelik olarak verilecektir. (Developer, grafiker vb.)

Ayrıca mevcutta bulunan yetkililer, artık yetkilerini kullanmak ve yetkilerinin gerekliliklerini yerine getirmelidirler. Forum bitmiş değil, biz vsro.org 'tan vaz geçmiş değiliz. Siteyi ziyaret bile etmeyen, kullanmayan, forumun yararına bir şeyler yapmaya çalışmayan yetkililerin görevlerine son verildiğinde lütfen bize hatır gönül koymasınlar. Bir takım rütbe düşürmeleri yapıldı ve bundan sonra da yapılmaya devam edilecek. Bizler, en azından ben www.vsro.org benim forum sitem olduğu için değil, insanlara en güncel paylaşımların ve yardımların ulaştığı bir forum sitesi olduğu için burada duruyorum ve durmaya da devam edeceğim. Bana benim gibi düşünen aktif arkadaşlar gerekli, beni yılgınlaştıracak yetkililer değil. Onları gördüğüm de benim de örnek alacağım yetkililer.

Hali hazırda daha önce de yetkilimiz olan, @SDClowen ile görüştük ve ilk etapta VSRO için sonrasında diğer silkroad sürümlerine de entegre olabilecek bir bot geliştireceğini öğrendim. Daha öncesinden de vsro.org 'a arka planda bir çok konu da terettüt etmeden, amaç gütmeden yardımcı olan @SDClowen 'e tarafımca Administrator yetkisi verilmiştir. Bu yetki ile beraber gelecek olan bir çok www.vsro.org etkinlikleri de sizleri bekliyor olacak.

Herkese yeni Admin'in ve projelerinin hayırlı olmasını dilerim.


Bilgilerinize sunar,
İyi forumlar dileriz.
Forum gerçekten takdiri hak ediyor. sana başarılar diliyorum.
 

Benzer konular

Üst