Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü 1.5K Player Agent ve GS Stabilite

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Merhaba Arkadaslar,

Öncelikle sundan bahsetmek istiyorum Her Agent 1K Player destekliyor, Arastirarak ögrendimki ollydbg ile 2K'ya kadar çikartabiliriz fakat + - yorumlarla karsilastim ve kendim test ederek denemek istedim ve ulastigim nokta suanda resimdede görüldügü gibi 1.5K Ghost User koyarak Modüllerde olusabilecek hatalari gözlemledim yaklasik 5-6 saattir hatasiz çalismakta ve oyun içerisinde heryerdeler. Yardim'a gelecek olursak Yaptigim testler reel ile kiyaslandiginda ne gibi olumsuzluklar ortaya çikar bilgisi olan arkadaslardan ricamdir.

Belirtmek isterimki: GS Objcount 38-39k 1 player aktifken. 1500 ile 46k küsürat, benim tahmini sv full+full oldugunda reelde75-90k arasi bi objcount'a ulasir yaniliyormuyum ?

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    111.7 KB · Görüntüleme: 68
Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
2014 te bende senin gibi dusunuyordum boyle konulari 10 15 kere gordum tek cevabim benim tek agent tek game server ile açma hic bir zaman. 1.5k player oyuna soktun ama olduklari yerde sabitler en ufak ornek hareket edince kordinatlari degisiyor o bile yük hafif bisiden ornek vererek daha iyi anlaman için konuya cevap vermycktim ama tutamadim kendimi😅😅

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.