Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü 100 Cap Pvp Database arıyorum

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
3
Merhaba Arkadaşlar 100cap pvp database+client lazım sorunsuz elinizde varsa paylaşabilirmisiniz

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Hazır DB arayışına girip kullanmaktansa, clean DB üzerinden kendiniz yapmanızı kesinlikle öneririm.

Mutlaka hazır DB'de sorun yaşayacaksınız ve nerelere müdahale edildiğini bilmediğiniz ve bilmediğimiz için çözüme gidemeyeceksiniz.

Ancak clean DB'de sadece bilinen sorunlarla karşılacaksınız bir süre, sonra kendi yaptığınız düzenlemelerde çıkabilecek hatalarla karşılacaksınız. Başınıza bilmediğiniz bir şey gelmeyecek.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Teşekkür ederim ilginize öyle yapıcam
Clean bir db'de çalışmanızın en büyük önemi, nerede ne yaptığınızı bilmeniz ve herşeyin sizin elinizde olmasıdır.
Bug'ların yanında, bunları bilmek, nerede ne çalışması yaptığınızı bilmek, bir hata oluşursa nereye müdahale etmenize en büyük olanak sağlar.

Kesinlikle clean db ve client üzerinde çalışın bu sizlerin gelişmesi açısından da büyük destekçiniz olur.

Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Aynen katılıyorum bir çok db denedim özellikle bende 100 cap istiyordum ama sürekli bir problem çıkıyor ve bu problemleri çözemiyordum niye her şey hazır diye ama baktım ki clean database üzerinde kendim istediklerimi ekliyor hata aldım mı son eklediğimde bir yanlış yaptığımı biliyor ve ders alıyordum şuan çok iyi bir şekilde gidiyorum öğreniyorum bunu kesinlikle öneririm clean database üzerinde sınırsız yetkiye sahip olursun böyle düşün kendin çalış ve kendin ortaya çıkardıkların seni sürekli motive edicek ve mutlu edicektir, başarılar.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Konu "Çözümlenen Başlıklar" kategorisine taşındı.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.