Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım 2 adet dress - 2016 Janissary Army Outfit & 2017 New Admiral Dress

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
18
Merhabalar,
Konuda iki adet dress mevcut.

Konu güncellenmiştir.. İlk dosyalarda ufak bi kayma olmuş, yeniden düzenledim.. link güncel.

1- 2017 New Admiral Dress (Amiral dress, renklendirilmiş hali)
2- 2016 Janissary Army Outfit ( Yeniçeri Askeri kıyafet )

Bir tanesi daha öncesinde paylaştığım Janissary Outfit'in askeri kamuflajlı hali.. Kamuflaj dikkatli bakıldığında anlaşılıyor, yoksa yeşil bi dress işte... Şimdiye kadar ben fark etmemiştim.. O yüzden ismini yeniden yazdım ve Army ekledim.
Diğer dress ise bildiğiniz Admiral Dress'in renklendirilmiş hali..
Herhangi bir skill effect ya da visual eklemesi yapmanıza gerek yok.. DB girdilerini ID'leri kendinize göre ayarlamanız, media klasöründe bulunan txtleri ise kendi txtlerinize eklemeniz gerekli. ItemDataXXX paylaştım ama siz DBtoMedia ile kolayca halledersiniz o kısmı..
Beğenen alsın kullansın.. Ben yeşil olanı pek sevmedim ama striptizciye benzeyen güzel

Dip not: dressleri ben yapmadım.. başka bir oyundan çektim.

RAR PASSWORD DragonSlayer

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Ekli dosyayı görüntüle 10363 Ekli dosyayı görüntüle 10364
sağol

sonerefe

Vsro database & client editör
Deneme Mod
Alınan Beğeni
234
Ödül Puanları
43
Merhabalar,
Konuda iki adet dress mevcut.

Konu güncellenmiştir.. İlk dosyalarda ufak bi kayma olmuş, yeniden düzenledim.. link güncel.

1- 2017 New Admiral Dress (Amiral dress, renklendirilmiş hali)
2- 2016 Janissary Army Outfit ( Yeniçeri Askeri kıyafet )

Bir tanesi daha öncesinde paylaştığım Janissary Outfit'in askeri kamuflajlı hali.. Kamuflaj dikkatli bakıldığında anlaşılıyor, yoksa yeşil bi dress işte... Şimdiye kadar ben fark etmemiştim.. O yüzden ismini yeniden yazdım ve Army ekledim.
Diğer dress ise bildiğiniz Admiral Dress'in renklendirilmiş hali..
Herhangi bir skill effect ya da visual eklemesi yapmanıza gerek yok.. DB girdilerini ID'leri kendinize göre ayarlamanız, media klasöründe bulunan txtleri ise kendi txtlerinize eklemeniz gerekli. ItemDataXXX paylaştım ama siz DBtoMedia ile kolayca halledersiniz o kısmı..
Beğenen alsın kullansın.. Ben yeşil olanı pek sevmedim ama striptizciye benzeyen güzel

Dip not: dressleri ben yapmadım.. başka bir oyundan çektim.

RAR PASSWORD DragonSlayer

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Ekli dosyayı görüntüle 10363 Ekli dosyayı görüntüle 10364
teşekkürler

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.