Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım AL/SAT Bug Kontrolü ve Çözümü !!

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,925
Ödül Puanları
113
Merhabalar ;

Forumda Paylaşıldı mı Bilmiyorum Fakat Halen Sorun Yaşayan Kullanıcılar İçin Bende Paylaşayım Dedim.

Paylaşılan Kodun Asıl Anlamı Şudur. Serverinizde 1 Golda Alınan Bir İtemi Npcye Geri Sattığınızda 1 Golddan Fazla Bir Değere Satılıyorsa Bu Durumda Oyununuzda Gold Bugu Yapılabilir. Yani Kervan Sistemi Olan Bir Serveriniz var ise Goldu Kervandan Etmelerini İstiyorsanız Bu Konuya Göz Atmanızı Tavsiye Ederim

Serverinizde Al / Sat Bugu Var mı Yok mu Diye Aşağıda Bulunan Kodu New Query Yaparak Sistemimize Okutalım.
Eğer Resimde Gösterildiği Gibi İtemler Cıkıyorsa Al / Sat Sorunu Sizlerde de Vardır.
Çıkmıyorsa İçiniz Rahat Olsun.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

hJt1bG.png

Eğer Yukarıda ki Gibi Tabloyla Karşılaşırsanız Aşağıda Size Verilen Kodu New Query Yaparak Sisteme Okutunuz.
Bu Kod 1 Golda Alınıp Yüksek Tutara Satılan İtemlerin Satışını 1 Gold Yapacaktır.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Not : Eğer Oyununuzda Gold Bar Tokenleri Kullanıyorsanız Bu Tokenlerde 1 Gold Olarak Satılacaktır. Bu Durum İçin RefObjCommondan Tokenleri Bulup Kendiniz Düzeltme Yapınız.
Al/Sat bug'unda sonuç çıkmadığı halde bir gold bugu yapılıyorsa bunun sebeplerinden biriside kale vergisinin -%20'ye (Eksi) çekilmesi olabilir.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.