Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

ASFALTIN MAVİ İ..Sİ

• Konbuyu başlatan Üye silindi 505
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 505

İki arkadaş bataklık kenarına ava gitmişler. Biri ağaçtan düşmüş diğeri bir jeepi olan doktor arkadaşlarını çağırmış. Doktor ise o sırada Hamburger ve kola almış yemek yemek üzereymiş ama arkadaşı zor durumda diye yemeden yola çıkmış. Bir saat sonra arkadaşlarının yanına ulaşmış onları alıp yola koyulmuş. Tam bataklıktan geçerken önlerine kırmızılar giyinmiş bir adam çıkmış.

-Ben bu bataklığın kırmızı ib....esiyim demiş. Bana içecek birşey vermezseniz sizi öldürürüm. Doktor aldığı kolayı ona vermiş yollarına devam etmişler.

Tam ormandan geçeceklerken bu kezde sarılar giyinmiş bir adam karşılarına çıkıp yollarını kesmiş.

-Ben bu ormanın sarı ib....esiyim demiş. Bana yiyecek birşey vermezseniz sizi öldürürüm. Doktor aldığı hamburgeride ona vermiş yollarına devam etmişler.

Tam asfalta çıkmışlarken bu kezde maviler giyinmiş bir adam karşılarına çıkmış arabayı durdurmuş. İyice sinirlenen doktor camı açıp bağırmış.

-Sen ne istiyorsun asfaltın mavi ibb..esi?

-Ehliyet ruhsat lütfen...

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.