Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Attack pet hakkında

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Merhaba arkadaşlar serverimde ekli olan attack petlere debuff eklemek istiyorum division vs refobjchardan skill id buluyorum skill id ye gerekli paramları ekliyorum gameserver sorunsuz açılıyor sorunsuz giriyorum oyuna ama petler debuff atmıyor nasıl yapabilirim?

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
735
Ödül Puanları
93
RefSkill deki skill kodunu, refobjchar daki pet default skillerine ekle

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,705
Ödül Puanları
605
Merhaba arkadaşlar serverimde ekli olan attack petlere debuff eklemek istiyorum division vs refobjchardan skill id buluyorum skill id ye gerekli paramları ekliyorum gameserver sorunsuz açılıyor sorunsuz giriyorum oyuna ama petler debuff atmıyor nasıl yapabilirim?
Level'e göre eklenmiş olabilir. Petin bir levele ulaşması gerekiyor olabilir. Altta bir kaç debuff için gerekli olabilecek debuff skill var.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Level'e göre eklenmiş olabilir. Petin bir levele ulaşması gerekiyor olabilir. Altta bir kaç debuff için gerekli olabilecek debuff skill var.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
bende buna bakarak ekledim hocam aynı şekilde birebir sıfırdan refskill e ekledim yeni skill olarak onu da defaultskill e ekledim ama bi türlü division atmadı.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.