Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Bfilter Coder SubZero

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,916
Ödül Puanları
213
Rar içindeki herhangi bir exeyi çalıştırdın mı? Hayır ise backdoor almış değilsin. o öyle işleyen birşey değil. Sadece çoğalan bir virüs vardır o uyarı vermiş olabilir. Ayrıca bu rar içindeki şeyler ona ait değil. 0 dan kendisi kodlamış değil yani. GS projesi Cherno ya ait, filterde geçmişte paylaşılan sourcelerden geliştirip düzenlenmiş şeyler. Sağdan soldan yardım alıp kendi yapmış gibi gösteriyor. Bunun dışında bir numarası yok. Lamerin tekidir.
Hayır Eset analize gönderirim önce.. incelemeden sonra mesaj geliyor. O zamana kadar da çalıştırmam hiçbir exe'yi. Muhtemelen Jeefo worm türünde bir şeydir..

By_SagarD

.
.
Alınan Beğeni
44
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
biraz sakin yaw :D

Alınan Beğeni
44
Ödül Puanları
18
İndirip rardan çıkardım ve lisanslı esetle tarama yaptım..ter temiz...
Arşive attığım dosyada eset 3 saat sonra uyarı verdi.. Dosyalarıma erişmeye çalışıyormuş.
Seçenek sunmadı.. direkt sildi.
SubZero yarın bi gün çıkıp; bu şunla yazıldı bunla yazıldı ondan virüs algılıyor falan derse suratını yumruklarım.. bal gibi backdoor işte..
Bunun sebebi dosyanın içerisindeki zararlı yazılımı crypterlıyorlar. Siz dosyayı indiriyorsunuz taratıyorsunuz tertemiz. Ama bu dosya başkaları tarafından virustotale taratılıyor. Taratılan veriler Güvenlik yazılımlarının veri bankalarına gönderiliyor. Zararlı yazılım olduğu ortaya çıkıp virüs tarayıcılarının yakalanması sağlanıyor. Bu piyasada hiçbir dosyayı indirip taratıp direkt olarak açmayın. Dosyayı elinizde en az 1 hafta bekletin, 1 haftadan sonra açın. En kral crypter 1 hafta dayanıyordu 2010 yıllarında. Şuanda ne kadar dayanıyor bilmiyorum. Konu ile ilgili bilgim olduğu için açıklamak istedim. Bu tarz forumlar kurban toplamak için biçilmiş kaftan. Herkese iyi forumlar

Alınan Beğeni
39
Ödül Puanları
18
wtf you cant do anything just a kid crying
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

I downloaded it, extracted it from the rar and scanned it with licensed eset.. ter clean...
Eset gave a warning after 3 hours in the file I archived. It was trying to access my files.
Didn't offer an option... just deleted it.
SubZero will come out one day tomorrow; this is written with this it is written with this if he says he is detecting a virus or something, I will punch his face .. it's a backdoor like honey ..
wtf you can't even punch someone in your country then you can do anything for an EGYPTIAN? HAHAHA

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,916
Ödül Puanları
213

wtf you can't even punch someone in your country then you can do anything for an EGYPTIAN? HAHAHA
I can do this metaphorically :)))))))

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,212
Ödül Puanları
113

sayemde sitede sık sık online olmaya başladın :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.