Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Cracked UnixBot 1.4

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Eventler sorunsuz çalışıyor aslında tek sorun eksik dosyaların olması :D
Kill GM çok sinir etti beni oluşturduğum çar 1 level silahla vurdum tek yedi kazanan yazmadı silahı çıakrttım yumruk attım yine tek yedi kazanan yazmadı
-_- gm çarla yaptığım içinmi acaba -_-

Ü

Üye silindi 1104

haklı olabilirsin malesefki programın yapımcısı @Mr.Awesom1337 sağolsun vermiyo dosyaları :D sırf bu konu açtım diye siteye üye oldu
adam :D:D

Konu Tarihi
2297

Onu üye olma tarihi

2296

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Aga bee
haklı olabilirsin malesefki programın yapımcısı @Mr.Awesom1337 sağolsun vermiyo dosyaları :D sırf bu konu açtım diye siteye üye oldu
adam :D:D

Konu Tarihi
Ekli dosyayı görüntüle 2297

Onu üye olma tarihi

Ekli dosyayı görüntüle 2296
e :D ciddi olamazsın ya :D Eksik olan dosyalar belli aslında Nerede ne yapacğaını kestiremiyor bot. Uniq event başlatıyorsun Uniq ler için olan .ini dosyası yok. Eventlerin finish konutu verecek bi ini ye ihtiyacı var. aslında çalışıyorlar Party From da bi kez kazandım şansa ama daha sonrasında bi b*k anlamadım yazdığı parti numberda parti kursan bile hediye verdiyo sadist bot :D

logar91

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
eline salık kanka

kezo28

.
.
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Tşkler Efsoo

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.