Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

cSRO Paylaşım CSRO-R BUG Fixes

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Maxi göstermemesi client ile alakalı.
Client editlemesi vsro gibiyse aşağıda bıraktığım anlatımımı izleyerek yapabilirsin.

cSro hakkında bilgim yok.
Adress farklı vsro ile csro clientte vsroda yapmış olduğunuz client edit csro clientte olmaz adress araması yaparak o konuma gidip edit yapiyorsunuz fakat csro clientte o adress doğru değil

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
tek sorunum purepanelide halletim lakin uyelik alamiyorum csro r deki tb user farkli purepanel icin olani ekleyince uye olunuyor lakin giris saglanamiyor oyuna onu cozemedim henuz

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93
Oda çok basit register.php den ayar vermen gerekiyor team varsa yardımcı olurum buradanda çözümünü paylaşırsınız

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
bu tokenle mon sun alınan npc yı neden gormuyor npc programı baska yolumu var acaba bunun orayı duzenlemem lazımda

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
3213 Get Help sekmesine tiklayinca dc ediyor bunun cozumu var mi yoksa bunu kaldiricazmi kaldiricaksan nasil kaldiricaz :unsure:

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Jop exp tasini basincada the selected item is unusble diyor dostum bunu cozmustun sanirim sen 3214

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
quentız verıyorsun oz guvenı sonra cvp vermıyorsun hacı dıyer hepsını gectım su tokenle sun mon alınan npc yı npc programınla goremıyorum onun token ayarlarını dehıstırmem lazım orjınalı gıbı olması lazım buna bır cvp ver barı !

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.