Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Yardım Db Yüklerken Sql Hatası

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
İyi günler Sql 2014 kullanıyorum db yüklerken şu hatayı alıyorum.

Ekli dosyalar

• sql hata.PNG
    sql hata.PNG
    24.2 KB · Görüntüleme: 23

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
624
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
db restore ederken options kısmına gel en üsttekini işaretle dene eger olmaz ise 3 kutuyuda işaretle yada versiyondan olabilir SQL

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,488
Ödül Puanları
113
o hata databaseler sql 2014 den daha yuksek bir versiyon ile backup alındıgı için cıkan bır hata sql surumun Database Backup alınan surum ile uyuşmuyor daha yuksek bır surum kurman lazım Efsanenın soledıgı gıbı 2022 kur ondan sonra generatıon ozellıgı ıle 2014 de backup cek anca ozaman kullanabılırsın Databasenı 2014 de

Oyla 1
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
2022 sql yukledım fakat sımdıde onceden kullandıgım dblerı kullanamıyorum sql sorunsuz dbler yuklenıyor ama shard game server ve agent server baglantı hatası verıyor

Oyla 0

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,494
Ödül Puanları
113
2022 sql yukledım fakat sımdıde onceden kullandıgım dblerı kullanamıyorum sql sorunsuz dbler yuklenıyor ama shard game server ve agent server baglantı hatası verıyor
sql güncel sürüm kullanmanla game server agent alakası yok files bağlantı ayarlarını kontrol etmelisin her zaman güncel kullanmak daha iyidir 2024 2025 başlarında sql 2025 windows server 2025 çıkıcak bekliyoruz :)

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
kontrol ettım fark goremedım acaba sql kullanıcı açmamdan dolayı olabılırmı 2 dk bağlanmak ısteyen olursa 1716139185 anydesk

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.