Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

Satış Dsgn Sunucu,Edit ve Danışmanlık Hizmetleri | Fransa Ovh Lokasyon | Kaliteli Hizmet ve 7/24 Teknik Destek | Oyun Açmak için Doğru Adres

Smt1961

.
.
Alınan Beğeni
104
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Üstad ben 5000TL Fiyatı olan pakete bakıyorum, 2000-3000 User + Kguard yazıyor. ve kguard sistemininden ortalamayı alarak 2500 kişilik guardı seçtiğimde 7.000TL Yazıyor, Fiyatlar güncelmi acaba ?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Üstad ben 5000TL Fiyatı olan pakete bakıyorum, 2000-3000 User + Kguard yazıyor. ve kguard sistemininden ortalamayı alarak 2500 kişilik guardı seçtiğimde 7.000TL Yazıyor, Fiyatlar güncelmi acaba ?
Sadece guard fiyatı 7000 KguardEDGE'de ondan merak ettim açıkcası

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,494
Ödül Puanları
113
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Sadece guard fiyatı 7000 KguardEDGE'de ondan merak ettim açıkcası
Sunucu ortalama sayısı sadece sunucunun ortalama kapasitesini belirtmekte guard bağlı değil guardların hepsi standart edit paket başlangıç sayısı :)
KGuardEdge 2500 user bu pakete verirsek üstüne borçlu çıkmamız gerekiyor :) orada belirtilen tüm 3 popüler guardı isteğinize göre kurabilmemiz

Alınan Beğeni
457
Ödül Puanları
63
Güvenilir hizmet, yardımsever ekip, samimiyet,dürüstlülük,uygun fiyatlı edit ve sunucu hizmeti 2024 yılının gözdesi olacağınızı görmekteyiz,her türlü konuda yardım ve desteğiniz için teşekkürler. Yürüdüğünüz yolda başarılarınızın devamını dilerim,sunucu alacak veya edit yaptırmak isteyen arkadaşlara tavsiyem Dsgn'ye uğramadan geçmeyin derim

Dsgn

Elite
Alınan Beğeni
2,494
Ödül Puanları
113
Güvenilir hizmet, yardımsever ekip, samimiyet,dürüstlülük,uygun fiyatlı edit ve sunucu hizmeti 2024 yılının gözdesi olacağınızı görmekteyiz,her türlü konuda yardım ve desteğiniz için teşekkürler. Yürüdüğünüz yolda başarılarınızın devamını dilerim,sunucu alacak veya edit yaptırmak isteyen arkadaşlara tavsiyem Dsgn'ye uğramadan geçmeyin derim
Teslimat ve iletişim çok güzel , tavsiye ederim.
Güzel dilekleriniz ve memnuniyetiniz için ben teşekkür ederim :) tüm herkesin elinden geleni yaptığına eminim her zaman daha iyisi için severek bunu yapmaya devam edeceğiz

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
622
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
hayırlı işler

Karabiber

Elite
.
Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
8
2 Ay edit yapmak için sunucu kiraladım, 7/24 olarak elinden gelen birşey varsa yardımcı olmaktadır. Kendi alanı değilse de ilgili kişilere yönlendirmektedir. Ben memnun kaldım teşekkür ederim kardeşim.

Dsgn

Elite
Alınan Beğeni
2,494
Ödül Puanları
113
2 Ay edit yapmak için sunucu kiraladım, 7/24 olarak elinden gelen birşey varsa yardımcı olmaktadır. Kendi alanı değilse de ilgili kişilere yönlendirmektedir. Ben memnun kaldım teşekkür ederim kardeşim.
Rica ederim el elden üstündür herşeyi bilmek yerine öğrenmeyi tercih ediyorum yeni deticated makinen hayırlı olsun herşey gönlünce olsun…

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
İlgili alakalı kardeşim çok teşekkür ediyorum ellerine emeğine sağlık

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.