Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
Merhaba millet forumun hiti artsın diye diğer konularada değinicem bundan sonra :D
Bugün bu sakal sorumunun 5 aylık kullanım sonucu faydası zararı varmı ondan bahsedicem. Sakallarım genelde seyrek çıkar bazı bölgelerdede eksiklikler mevcut.
Tv'de harıl harıl bunun reklamı meşhurdu bi aralar dedim alıp kullanayım illaki faydası olur boş birşey değildir, 2 paket 2 li set aldım ve 5 ay boyunca kullandım tek şişe 2 ay diyor ama 1.5 ay anca gitti 5 ay aralıksız her sabah tıraş olup sürdüm bu şekilde kullanmaya devam ettim. 5. ay görüntü olarak pek değişim olmadı, uzatayım belki belli olur dedim ama sonuç hüsran oldu 4-5 tel haricinde hiçbir değişim olmadı bende. Kullanmayı düşünen arkadaşlar için deneyim olarak paylaşıyorum bunu, hiçbir şekilde marka karalamak değildir amacım denemek isteyen alıp deneyebilir bakım için ideal bir ürün kökleri kalınlaştırıyor ama sakal çıkarmak için benim adıma zaman kaybı oldu sadece :/ farklı yöntemler denemeye devam edicem olumlu sonuca vardığım zaman onuda bildiricem forum uzerinden. Sizinde sakal sorununuz olduysa ve çözebildiyseniz çözüm yollarını belirtirseniz faydalı olmuş olur ?
k9aVa0.gif

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
216
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Liseliler çıldırıyor :D

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
Bende liseli olduğunuzu sanmistimda askerde düzelir ? diye düşünüyorum
bu işin askeri yok :D genelde askere kadar gençler jilet kullanmaz askerde jilet kullanmaya mecbur kalınca jiletin çıkardığını söylerler jilet vur derler de ben 10 yıldır jiletle alıyorum. tamamen genetik sebeplerden kaynaklı dayılarımında pek sakalı yoktur ben gibi genetik yani bide üstüne ben gibi kafadaki saçlarında dökülürse sakalsızlık büyük dert oluyor :/

Alınan Beğeni
556
Ödül Puanları
93
bu işin askeri yok :D genelde askere kadar gençler jilet kullanmaz askerde jilet kullanmaya mecbur kalınca jiletin çıkardığını söylerler jilet vur derler de ben 10 yıldır jiletle alıyorum. tamamen genetik sebeplerden kaynaklı dayılarımında pek sakalı yoktur ben gibi genetik yani bide üstüne ben gibi kafadaki saçlarında dökülürse sakalsızlık büyük dert oluyor :/
bendede cok cikiyor kardesim sakallar ben napicam 1.2 aya askerim ?

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
bendede cok cikiyor kardesim sakallar ben napicam 1.2 aya askerim ?
Böyle dedinde arkadaş geldi aklıma ? senin gibi sakalı çok onunda sakalları sabah kesiyor öğlene kadar sakalları tekrar uzuyor ? Askerde napcan diyorum hiç sorma diyor ? yaradan bize vermiyor istemeyene yağdırıyor

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
lise 2 de atelye şefim bundan sonra pazartesi ve çarşamba keseceksin demişti :Dne diyeceğimi bilemedim.