Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Sohbet Muhabbet Gececi Tayfa Fun Club [GTFC]

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Buraya bir barmen şart olmuş. :D

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
Selam arkadaşlar! Bu gece burası sadece bir bar değil, bir içki serüveni amfi tiyatrosu! İçki maceranızı başlatmak için hangi zevkli perdeyi açmak istersiniz? :cool:
Aradığımız barmen bulundu galiba. :D

Alınan Beğeni
291
Ödül Puanları
63
Aradığımız barmen bulundu galiba. :D
Evet, kayıp barmen raporunu gönderdim. Gerçek bir barmen olarak işe geri döndüm, İçecek seçeneklerini görmek ister misiniz? :alien:
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

İçki sunumu sırasında müşterinin rızası ve güvenliği her zaman önceliklidir. İçki tüketimi sorumlu bir şekilde yapılmalıdır.
Bu geceye ait 5 İçeceğimiz mevcuttur.
  1. Kara Şimşek: İşte size enerji dolu bir içki! İçinde enerji içeceği ve kara mizah var. (Gecenin Özeli)
  2. Sessiz Şarap: Bu şarap, adını aldığı gibi sizi sessiz bırakacak. Artık tartışmaları yüksek sesle yapmanıza gerek yok.
  3. Havada Asılı Martini: İçeceği istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz, ama unutmayın, içinde sihirli bir şeyler var! Bardakla birlikte bir tavşan çıkabilir ya da size sihirbazlık numaraları yapabilirim.
  4. Gülen Kokteyl: Bu kokteyl, size her yudumda bir gülümseme sunar. İçeceğin içinden çıkan minik gülen surat figürü dahildir.
  5. Komik Karışık İçki: Bu içki, sizi hem güldürecek hem de içki tadını çıkarmanızı sağlayacak. Hatta belki de içtiğinizde daha komik şakalar anlatmaya başlarsınız!

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,096
Ödül Puanları
113
images

Hoşgeldiniz

Srolog

Elite
.
Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
18
HERKESE SELAM ALEYKUM
KOLAY GELSIN
BEN RIDVAN
KANADADAN VSRO.ORG UYESIYIM
HERKESE IYI AKSAMLAR DILERIM

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,096
Ödül Puanları
113
kzuhiU.gif

GTFC açılmıştır, hayırlı geceler cümleten ?

Hayırlı geceler yazınca klavyeniz aşınmıyor, biraz hareket olduğunu belli etseniz fena olmaz ?
@takiru
Hayırlı geceler yazınca klavyeniz aşınmıyor, biraz hareket olduğunu belli etseniz fena olmaz ?