Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Giriş LOGO değiştirme

N

NaXSobi

Merhabalar (Phoenix Project)

Öncelikle yeni başlayan bilmeyen bazı dostlarım durmadan bana sordukları bu konuyu buraya açıp bilmeyenlerinde öğrenmesi için paylaşıyorum
Charınızın ID PW sini yazarken veya silkroad açıldıkdan sonra karşınıza gelen büyük bir logo var bu logolar Orjinali silkroad dır fakat kendinize Dair Yazı veya Resim koyabilirsiniz Peki Nasıl ?

1-Serverinizin Media/interface/outer/ logo.ddj ve logo-big.ddj bunları değiştirmeniz yeterlidir
DDJ DDS Çevirici ve Paint.Net Programıyla yapabilirsiniz

ÖNEMLİ ! : AYNI BOYUTTA OLMAZSA BOYUT HATASI ALIRSINIZ O NEDENLE YAPTIĞIINIZ ŞEYİ ONLARIN ÜSTÜNE YAPIŞTIRIN ONLARI SİLEREK BOYUT EKSİKLİĞİ VEYA FAZLALIĞI YAŞAMAYIN

T

Tc_ComanDo

diğer şehirlere ışınlanma ekranını değiştirmek için hangi resimleri çekmem gerekir.
yukarıdaki gibi açıklayıcı anlatırsan memnun olurum.

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
diğer şehirlere ışınlanma ekranını değiştirmek için hangi resimleri çekmem gerekir.
yukarıdaki gibi açıklayıcı anlatırsan memnun olurum.
Media/interface/loading içerisindeki dosyaları kontrol edin tüm yükleme ekranlarının fotoğrafları splashlar dahil orada

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Merhabalar (Phoenix Project)

Öncelikle yeni başlayan bilmeyen bazı dostlarım durmadan bana sordukları bu konuyu buraya açıp bilmeyenlerinde öğrenmesi için paylaşıyorum
Charınızın ID PW sini yazarken veya silkroad açıldıkdan sonra karşınıza gelen büyük bir logo var bu logolar Orjinali silkroad dır fakat kendinize Dair Yazı veya Resim koyabilirsiniz Peki Nasıl ?

1-Serverinizin Media/interface/outer/ logo.ddj ve logo-big.ddj bunları değiştirmeniz yeterlidir

ÖNEMLİ ! : AYNI BOYUTTA OLMAZSA BOYUT HATASI ALIRSINIZ O NEDENLE YAPTIĞIINIZ ŞEYİ ONLARIN ÜSTÜNE YAPIŞTIRIN ONLARI SİLEREK BOYUT EKSİKLİĞİ VEYA FAZLALIĞI YAŞAMAYIN
Sayende güzel bir giriş logom oldu teşekkür ederim :)

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8
ddj uzantili logolari nasil acicaz indirdim ama acilmiyor resim olarak nasil goruntuleye biliriz ?

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,043
Ödül Puanları
113
ddj uzantili logolari nasil acicaz indirdim ama acilmiyor resim olarak nasil goruntuleye biliriz ?

DDJ To DDS.exe
(DDS 'den DDJ 'ye = DDJ'den DDS'ye çevirmekte.)

Aşağıdaki konuda mevcut

1652820848876-png.13336

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.