Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Yardım Glut Healing

PCS

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Selam arkadaşlar çok denge dışı bir sorunla karşı karşıyayım Over healing ve Glut healingin belirli vuruşlar atması gerekirken yani bunlar 18 k 20 k oluyor zaten
bende 1 milyon vuruyor bunu nasıl düzeltebilirim daha önce böyle bir sorun yaşayan varmıdır.
wr.png

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Selam arkadaşlar çok denge dışı bir sorunla karşı karşıyayım Over healing ve Glut healingin belirli vuruşlar atması gerekirken yani bunlar 18 k 20 k oluyor zaten
bende 1 milyon vuruyor bunu nasıl düzeltebilirim daha önce böyle bir sorun yaşayan varmıdır.
Ekli dosyayı görüntüle 16869
Bu vuruşu normal karakterlemi yaptın editli gm karakeriylemi

PCS

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
normal GM karakteriyle editsiz
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

normal oyuncu karakteride kurdum sorun aynı

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
normal GM karakteriyle editsiz
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

normal oyuncu karakteride kurdum sorun aynı
daha önce bende yaşamıştımda ama editli gm charı olduğu içinmiş sonradan çözdüm belki öyle bişeydir diye sordum

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,870
Ödül Puanları
213
Aşağıdaki sorguyu okutun, sonuç olarak çıkan satırlarda Param2'de şu değeri göreceksiniz. 1885629799 << bu sadece param değeri, yani bu hücrede her şey yolunda.

Hemen sağında Param3 hücresinde Absolute Damage değerini göreceksiniz.
O değerlerde oynama yapmış olabilirler.. Yani ekran görüntüsünde görünen damaj mutlak damaj olarak Param3 hücresine girilmiş olabilir. Bu da oradaki sayıyı mutlak damaj olarak vurur.
Buna bakarken vurduğunuz skill'in kaç level/ kaç up olduğuna bakıp sorguda çıkan satırlarda skillin o levelini bulun. Tabi diğerlerine de bakın tüm seriyi değiştirmiş olabilirler.

Skill gruplarını ayrı pencerelerde görmeniz için % kullanmadım. Aynı ağaçta iki farklı skill var çünkü.
Üstte çıkan sonuçlar grubun ilk skilli olan Over Healing
Altta çıkacak sonuçlar ise grubun ikinci skilli Glut Healing
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Durum düşündüğüm gibiyse aşağıdaki sorguyu clean bir veritabanında okutun.
Tabi server cap değerinizle eş olan bir veritabanı olmalı. Yani 120 cap ise 120 cap bir clean veritabanında yapın bunu.

Kod:
Sonuçları bir yere alın kenarda dursun.

Sonrasında Kendi oyununuzun _RefSkill tablosunda keyinizi kaldırıp oto yükseltmenizi çözün.
Malum skilleri silin.
Bunu aşağıdaki query ile yapabilirsiniz. Ayrı ayrı veriyorum belki sorun tek gruptadır diye ama fark etmez hepsini dediğim gibi yapsanız da olur.
Kod:
Sonra clean veritabanından çektiğiniz satırları refskill'e yapıştırın. Önce excel'e ya da notpad'e yapıştırıp oradan geri kopyalayıp veritabanınıza yapıştırmanızı tavsiye ederim.
Son olarak keyinizi ve oto yükseltmenizi kapatıp skill_dataENC'lerinizi patch edin. Sonrası restart ve test

• Beğendim
Tepkiler: PCS

PCS

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Abi ben bunları denedim cleandan çektim ama bir türlü olmuyor çok acayip birşey çözemedim gitti.

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,010
Ödül Puanları
214
POINT Serisinin algoritmasından kaynaklı bir durum bu DLL içeren bir özellik yani şuanki _Refskill tablonuz ile alakası yok
Anydesk verirseniz DLL importu yapayım çözelim o sorunu.

PCS

.
.
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
hocam müsaitmisin özelden yazdım anydesk

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.