Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım [GM] Helper - GM KODLARI (Program). [GM] OZHAN

Program yapmaya devam etmelimiyim.

• Devam Et tabiki

• Dostum yol yakınken bu işi bırak :D

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
Sevgili VSRO.ORG üyeleri.
2013'te yapmış olduğum GM Helper yani soy ismimi vermiş olduğum [GM] OZHAN GM- HELPER PROGRAMIMI Arşivlerde buldum.
Eski Basit bir program olmasına rağmen öncelerinde yani 2013 yılında başka bir forum sayfasına yüklemiştim. bugün denk geldi ve üstünden 7 sene geçmesine rağmen yorumları göz gezdirdim ve gördüm ki
yeni yeni GM'liğe soyunan ve yeni GM konsolu hakkında bilgisi olmayan arkadaşlarımız oldukça iyi yorumlar yapmış. ve bu programımı VSRO.ORG adresinde paylaşmaktan gurur duyarım yeni GM'liğe başlayan ve kod tecrübesi olmayan arkadaşlara oldukçu yararlı olacağından eminim. bu Konumun ise diğer öncelerinde paylaşmış olduğum forum sayfasındaki kullanıcı adı ve şifremi bulduktan sonra delete çekip sadece VSRO.ORG'a özel olmasını istiyorum :)

Diğer Programlara nazaran farklı olarak item ve unique kodları dışında içerisinde.

▼ PvP Event için CAMPFIRE Kodu
▼ Flags (Dragon vb.)
▼ Unique's Kodları
▼ Eski Earth Ghost Maskeleri
▼ Alexandria Unique's 100Lv+
▼ Titan ve Strong Unique Kodları (unique eventleri için ideal)
▼ Server içi Efekt Ayarlamak (kar,yağmur vb.)
▼ Unique Event Unique Kodları

Mevcuttur. tek yapmanız gereken yapmak istediğiniz işlemin kodunu programdan CTRL + C Yapıp Oyun içi GM Konsola tıklayarak CTRL + V yapıp yapıştırarak yapmak istediğiniz işlemi 5-10sn içerisinde tamamlayabilirsiniz :)

2012 ve 2013'te bir hevesle program yapmaya başlamıştım buda ilk ve son oldu. Birkaç malum olaylardan bırakmıştım unutup gittim şimdilerde ise😩

Görseller :

djqTe.png

KDdsb.png

hTzBf.png

Şimdi gelecek eleştireleri tahmin edebiliyorum :LOL:
Program ismi eleştirilecek fakat öncesinde belirtmiş olduğum gibi program baya eski 2012 veya 2013'te yapmış olmam lazım o sıralarda gerek ergenlik gerekse geniş düşünemediğimden kendi soy ismimi vermek istemiştim :D niye öyle bir şey yaptım bende bilmiyorum
:ROFLMAO::ohye:

Download Link :
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Virüstotal Link :
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Son Olarak işe yeni başlayanlar Like Atmayı çok görmeyin bari
:LOL::ohye:🥰

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Usefull for beginner GMs. Thanks for sharing

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Thank you

rimor

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Sevgili VSRO.ORG üyeleri.
2013'te yapmış olduğum GM Helper yani soy ismimi vermiş olduğum [GM] OZHAN GM- HELPER PROGRAMIMI Arşivlerde buldum.
Eski Basit bir program olmasına rağmen öncelerinde yani 2013 yılında başka bir forum sayfasına yüklemiştim. bugün denk geldi ve üstünden 7 sene geçmesine rağmen yorumları göz gezdirdim ve gördüm ki
yeni yeni GM'liğe soyunan ve yeni GM konsolu hakkında bilgisi olmayan arkadaşlarımız oldukça iyi yorumlar yapmış. ve bu programımı VSRO.ORG adresinde paylaşmaktan gurur duyarım yeni GM'liğe başlayan ve kod tecrübesi olmayan arkadaşlara oldukçu yararlı olacağından eminim. bu Konumun ise diğer öncelerinde paylaşmış olduğum forum sayfasındaki kullanıcı adı ve şifremi bulduktan sonra delete çekip sadece VSRO.ORG'a özel olmasını istiyorum :)

Diğer Programlara nazaran farklı olarak item ve unique kodları dışında içerisinde.

▼ PvP Event için CAMPFIRE Kodu
▼ Flags (Dragon vb.)
▼ Unique's Kodları
▼ Eski Earth Ghost Maskeleri
▼ Alexandria Unique's 100Lv+
▼ Titan ve Strong Unique Kodları (unique eventleri için ideal)
▼ Server içi Efekt Ayarlamak (kar,yağmur vb.)
▼ Unique Event Unique Codes

Available. All you have to do is CTRL + C from the program, click on the in-game GM Console, click CTRL + V and paste the code of the process you want to do, and you can complete the process you want to do in 5-10 seconds.:)

I started programming with enthusiasm in 2012 and 2013, which was the first and the last. I left from a few known events, I forgot and nowadays😩

Images :

djqTe.png

KDdsb.png

hTzBf.png

Now I can anticipate the upcoming criticism : LOL:
The name of the program will be criticized, but as I mentioned before, the program was quite old, I should have done it in 2012 or 2013, at that time I wanted to give my own surname because I could not think about :D it as a teenager or broadly , I do not know why I did that.
: ROFLMAO::Oh yeah:

Download Link:
[SPOILER = "Download"] [URL unfurl = "true"] [/ URL] [/ SPOILER]

Virüstotal Link: [SPOILER = "Virüs Total"] [URL unfurl = "true"] [/ URLER]

Finally, do not see the newcomers Like Dishonest, at least
: LOL::Oh yeah:🥰
thank you