Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Godbles ekledim start diyince dc

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,581
Ödül Puanları
113
arkadaşlar godbless ekledim fakat start diyince dc veriyor ?
Daha ayrıntılı bilgi verir misin, hangi kısımlara ne ekledin, dc yi hangi kısımda veriyor? DC mi veriyor client crash mı oluyor?. Bunları söylemezsen bilemeyiz nerede problemin olduğunu.

Oyla 0
Alınan Beğeni
313
Ödül Puanları
43
Gameserverde ne gibi hta beliriyor gs resmini at bakalım

Son düzenleme:
Oyla 0
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
Daha ayrıntılı bilgi verir misin, hangi kısımlara ne ekledin, dc yi hangi kısımda veriyor? DC mi veriyor client crash mı oluyor?. Bunları söylemezsen bilemeyiz nerede problemin olduğunu.
Reis öncelikle shard dan recommon refitem refskil refskilshop group be itemdata4500 skildata35000enc txtobjek ve diğeri aklıma gelmedi chara girmek için id pv yazıyorum karekteri seçiyorum start diyince dc veriyor fakat dump vs oluşmuyor cilent de crash olmuyor

Oyla 0

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,128
Ödül Puanları
93
Şu konu hakkında temiz bir anlatım şart oldu, sorunsuz bir tane particles dosyası paylaşan yok başka serverin dosyalarını kullanın diyorlar dosyanın hangi textureyi kullandığını bilmedikleri için bu da sizin düzenlemelerinizi hiç ediyor yada boş yere dosya kabartmaktan başka birşeye yaramıyor. Yarın güzel bir anlatım yapacağım beklemede kalın ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
eyvallah reis bizim formdan aldım yanlış hatırlamıyorusam dosyalarını godblesin beklemedeyim

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,705
Ödül Puanları
605
Dump dosyası ekler misiniz konuya.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.