Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Merhaba 2 tane sorunum var
1. pette efp hatası ddj gibi ama bulamadım particles/textures te yanlış biliyorsam yada ddj varsa sorun bu ise elinde olan paylaşırsa sevinirim.
2. Sorun Crstal Elixir ekledim itemi koyuyorum elixir + lucky ve hata veriyor.
Cannot use a Elixir that is different from equipment's type. sağ alt köşede ki yazıda buşekilde.

Alınan Beğeni
305
Ödül Puanları
43
2, sorun için sag altta kutucukta çıkan bi uyarı varmı varsa paylaşın

Oyla 0
Alınan Beğeni
305
Ödül Puanları
43
Pylş
Merhaba 2 tane sorunum var
1. pette efp hatası ddj gibi ama bulamadım particles/textures te yanlış biliyorsam yada ddj varsa sorun bu ise elinde olan paylaşırsa sevinirim.
2. Sorun Crstal Elixir ekledim itemi koyuyorum elixir + lucky ve hata veriyor.
Cannot use a Elixir that is different from equipment's type. sağ alt köşede ki yazıda buşekilde.
Paylaşmıssın goremedim 2, sorun için.
Bowa basmak istediğin itemşn üzerine gelip yani mor item için item type yanında herhangi bi ibare varmı. Sorun büyük ihtimalle o mor itemin itemtype alanı boş oranın weapon olması gerek yada hangi iteme basılacaksa o yazması gerek mesela Elixir shield yada weapon bak orda itemtype de weapona basılması için weapon yazar ve bu item sadece weapon yani silahlara basar yada shield. Eger o mor itemin üzerine gelip o alanın boş olup olmadığını yada resim atarsan nasıl yapman konusunda yardımcı olabilirim

Oyla 0
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
1. sorunum devam etmektedir Teşekkürler.
2. sorunum çözülmüştür.

Son düzenleme:
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.