Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Yardım Hayır Projesi | Project X

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,010
Ödül Puanları
214
Semihle sorunlarınızı rahatlıkla çözebilirsiniz ek olarak ;
Drop Ip limit sorunuzda (..) RegionLimit olarak LinkedReigonları kapsayan bir algoritma ile bunu size filtreleyebilirim.
Ip olarak dropları engellemek size sorunlar yaratabilir örnek vereyim bursa gibi bir bölgede aynı Ip kullanan 20 adam çıkar.
Istanbul gibi bir yerde aynı Ip'yı kullanan adam sayısını siz hesaplayın Pc Limit olarak region kısıtlaması yapabilirsiniz.

0x29

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
KGuard ile ilgili problemi hallettim. @DsgnBilişim iyi niyeti için teşekkür ederim.
Semihle sorunlarınızı rahatlıkla çözebilirsiniz ek olarak ;
Drop Ip limit sorunuzda (..) RegionLimit olarak LinkedReigonları kapsayan bir algoritma ile bunu size filtreleyebilirim.
Ip olarak dropları engellemek size sorunlar yaratabilir örnek vereyim bursa gibi bir bölgede aynı Ip kullanan 20 adam çıkar.
Istanbul gibi bir yerde aynı Ip'yı kullanan adam sayısını siz hesaplayın Pc Limit olarak region kısıtlaması yapabilirsiniz.
Herkesi statik ip kullanıyor gibi düşünüyorum. Cgnat bütün işi bozuyor haklısınız. Alternatif için tavsiye ettiğiniz filtreleme çözümü sanırım isteri karşılıyor.
Slot ve diğer aşamaları geçtikten sonra bu mesajınızı alıntılayıp yardımınızı isteyebilirim.

Soru;
Bir sorum olacak, kervan çekmek için belirli zaman aralığı belirlemek istiyorum. Bunu yapmam mümkün mü ? Konuda da belirttiğim gibi Cumartesi 00:00'dan Pazar 23:59'a kadar kervan çekilebilecek şekilde ayarlamam gerekiyor.

İlerleme;
Bir çok region'a baktım, en çok ve en geniş spawn pointe sahip contraction zone yine samarkand oldu. 125lv mobları burada konumlandıracağım.
Arabian unique'leri resimdeki yerlere serpiştirdim. :
Tüm Mobları kaldırdım. (1500-1800 arasında mob yine de spawn oluyor onu anlayamadım.)
Karakter başlangıç itemlerini ekledim.
Karakter başlangıç expOfset ayarladım.
Mangnyang için kestiğinde vereceği exp/sp ayarlandı.

Sırada;
Unique ve moblardan düşen itemleri tamamen kaldıracağım.
Unique ve moblardan düşecek itemleri belirleyip ekleyeceğim.
NPC'leri düzenleyeceğim.

Katkılarınız için teşekkür ederim.

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,010
Ödül Puanları
214
rica ederim , Soruya cevap bunu Smc üzerinden Town mallarını satın alıp belirlenen süre içerisinde sattırıp dışında kalan süre içinde satışını engellebiliriz.

0x29

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
rica ederim , Soruya cevap bunu Smc üzerinden Town mallarını satın alıp belirlenen süre içerisinde sattırıp dışında kalan süre içinde satışını engellebiliriz.

Güzel fikir ancak akıllı bıdıklar etkin saatler dışında malı çekip satmak için bekleyebilir. Bunu nasıl kotaracağız :)

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,870
Ödül Puanları
213
Bir müşterim bunu istemişti. Belli saat içinde alınsın satılsın diye. Oyunda special kervan olmasın dediğinde işim öyle bir kolaylaşmıştı ki anlatamam.. hemen specialleri towna taşıyıp orijinal kervan npclerini kaldırmış, sonra job rate'i isteğe göre ayarlamıştım.
Tâbi şimdi buna da gerek yok artık. Guardlarda özellik mevcut. Komutla açtırıp kapattırıyorsun.

Darkterror

Whoami
Elite
Alınan Beğeni
30
Ödül Puanları
18
Güzel fikir ancak akıllı bıdıklar etkin saatler dışında malı çekip satmak için bekleyebilir. Bunu nasıl kotaracağız :)

Farklı bir mape trader npcsini koyup o mape geçişlerini belirli saat aralıklarında yaparsın malı alsalar Bile satamayacakları için bi anlam ifade etmez. Ask_canheteleport prosedürünü inceledim ancak ileri zamanlı bu prosedür çalıştırılabilir mi hiçbir fikrim yok (hiç kguard kullanmadım)

0x29

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Bir müşterim bunu istemişti. Belli saat içinde alınsın satılsın diye. Oyunda special kervan olmasın dediğinde işim öyle bir kolaylaşmıştı ki anlatamam.. hemen specialleri towna taşıyıp orijinal kervan npclerini kaldırmış, sonra job rate'i isteğe göre ayarlamıştım.
Tâbi şimdi buna da gerek yok artık. Guardlarda özellik mevcut. Komutla açtırıp kapattırıyorsun.

KGuard üzerinde bu özellik yok ama sanırım @iMonarch bu konuda bana yardımcı olabilir.

Farklı bir mape trader npcsini koyup o mape geçişlerini belirli saat aralıklarında yaparsın malı alsalar Bile satamayacakları için bi anlam ifade etmez. Ask_canheteleport prosedürünü inceledim ancak ileri zamanlı bu prosedür çalıştırılabilir mi hiçbir fikrim yok (hiç kguard kullanmadım)
Bunu yapmak istemiyorum sebebi şu; Samarkand hariç (Alex-Cons, Hotan-Dw-Jangan) her yerden çekilebilsin. Eğer yalnızca bir noktadan bir noktaya yaparsam thiefler kamp kurar ve pek eğlenceli olmaz diye düşünüyorum.

Edit: Proje ismini x olarak düşündüm, bu ara pek popüler bir isim ayrıca Project X | xRoad da pek güzel görünüyor :)

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,010
Ödül Puanları
214
Senin hayal gücüne bağlı yapamacağım işlem ve sistem yoktur elimden geleni yaparım.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.