Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Job Giriş

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Bu girişleri ayarlarını yaptığım zaman teleport ekleyip gameworldid 114 yaparsam sadece job girişi aktif oluyor ama pet ile giriş yapılmıyor ENTER_LIMIT_CONDITION_RIDE_COS_RIDING ve ENTER_LIMIT_CONDITION_TRADE_COS_NOT_RIDING "OFF" olmasına rağmen girmiyor ama RefTelelink tablosunda Restrict2 kısmını 0 yapınca dışarda pet açılıp içeri giriliyor. Burda ne yaparsam içeride de pet açabilirim?

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,414
Ödül Puanları
113
Çözümü;
Ben worldID 60 vermiştim orjinal özellikleri petraya geçirdiğim için Templenin ve yeni mapın ENTER_LIMIT_CONDITION_RIDE_COS_RIDING ve ENTER_LIMIT_CONDITION_TRADE_COS_NOT_RIDING "OFF" yapınca düzeldi.

Oyla 0

MMTD

.
Alınan Beğeni
90
Ödül Puanları
28
Çözümü;
Ben worldID 60 vermiştim orjinal özellikleri petraya geçirdiğim için Templenin ve yeni mapın ENTER_LIMIT_CONDITION_RIDE_COS_RIDING ve ENTER_LIMIT_CONDITION_TRADE_COS_NOT_RIDING "OFF" yapınca düzeldi.
WorldID olayı fark etmiyor config bölümüne girdiklerin haritaya job giriş özelliği atıyor. Bende "OFF" yapıyorum dışarıdan pet ile içeri girebiliyorum ama içeride pet açamıyorum.

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,414
Ödül Puanları
113
WorldID olayı fark etmiyor config bölümüne girdiklerin haritaya job giriş özelliği atıyor. Bende "OFF" yapıyorum dışarıdan pet ile içeri girebiliyorum ama içeride pet açamıyorum.
Job templenin not riding pet kısımlarını OFF yap içerde de açabilirsin

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,414
Ödül Puanları
113
OFF yaptığım zamanda dungeon da pet açamazsınız hatası veriyor. Ben Jupiter Cave'yi clone yapıp denedim olmuyor maalesef.
Emin misin GROUP_TEMPLE ve eklediğin mapın not riding, pet kısımlarını OFF yapınca ben içerde de açabiliyorum

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,414
Ödül Puanları
113
Şöyle düşün izin vermiyorsa biryere daha bağlıdır onları kapa configden sadece ayarladığın mapdan olmuyor

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.