Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü JOB TEMPLE UNIQUE SPAWN - KAPILARI ACILMIYOR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
86
Ödül Puanları
28
Merhaba Vsro.org ailesi tekrardan bir sorunla karşı karşıyayım.
JOB TEMPLE' Unique kapıları açılmıyor.
Yani ISIS ile Anubis'i saat 21:00'da spawn olarak smc'den ayarlamama rağmen oyunda hiç bir notice geçmedi ve giriş kapıları açılmıyor.
bunun sebebi ne olabilir acaba? Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
arkadaşlar test amaçlı 22:40'a ayarladım 22:10'da notice geçecek mi diye notice geçmedi ve ShardManager'de felan bu problemler çıktı nerede yanlış yapmış olabilirim.
@tylu @thestorm83 @RelaysGG
Bu hatanın onunla alakalı olduğunu sanmıyorum görev ile ilgili hata veriyor.Zaten zaman bakarsan 22:07 de vermiş.

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,705
Ödül Puanları
605
arkadaşlar test amaçlı 22:40'a ayarladım 22:10'da notice geçecek mi diye notice geçmedi ve ShardManager'de felan bu problemler çıktı nerede yanlış yapmış olabilirim.
@tylu @thestorm83 @RelaysGG
Tarihi de geri bir tarihe alın. :) Deneme amaçlı server açıkken smc üzerinden başlangıç tarihini eski bir tarih girdikten sonra 45 dakika 1 saat sonrasına kapının açılmasını ayarlayıp test edebilirsiniz. Bazen ilk sefer de açmıyor. Job templenin yapısı biraz karışık. :) Daha sonra bile serveri açıp kapattığınız da ilk seferi yapmayabiliyor.

RefCharDefault_Quest daki

QTUTORIAL_CH yazanın nasındaki 1 > 0 yapmanız yeterli Quest:raiseevent bildirisini verdirmemek için. Önemli bir durum değil, her zaman çıkıyor.

Oyla 0
Alınan Beğeni
86
Ödül Puanları
28
Herkese Çok teşekkür ederim. @Wolwec Çok yardımcı oldu sayesinde problemi hallettik çok teşekkür ederim :)
Edit : Süreleri silip tekrar denedikten ve pc saatini değiştirdikten sonra problem giderilmiştir.
@Wolwec 'e teşekkür ederim Zamanını ayırıp birebir kontrol sağladığı için :)

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Herkese Çok teşekkür ederim. @Wolwec Çok yardımcı oldu sayesinde problemi hallettik çok teşekkür ederim :)
Edit : Süreleri silip tekrar denedikten ve pc saatini değiştirdikten sonra problem giderilmiştir.
@Wolwec 'e teşekkür ederim Zamanını ayırıp birebir kontrol sağladığı için :)
Rica ederim. Konuyu çözüldü olarak düzenleyebilir misin.

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.