Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Yardım Kamera datası zoom

Türk Lirası
0.00₺
Merhaba, Oyuna girişte kamera karakterin dibinde gözüküyor, Bunu değiştirebilirmiyiz yani oyuna giriş yaptığımızda zoom en uzakta gözükecek şekilde bir kamera açısında başlatılabilir mi ? Pk2 içerisinde baktım cameradata var ama çözemedim.

Anlatmak istediğinizi görsellendirirseniz mantıklı birşeyler sunabiliriz.
Silkroadı açtığımda karakter ekranı bu şekilde resimde ki gibi görünüyor. Uzak masaüstü ile bağlandığım için ekranı uzaklaştıramıyorum. Bunu pk2 den bir ayarı var ise girişte uzaklaştırabilirmiyim ?

Ziyaretçiler için gizlenmiş link,görmek için Giriş yap veya üye ol.
: Giriş yaptığımda bu şekilde karaktere çok yakın bir kamera açısı oluyor.
: Ben bu şekilde uzak kamera açısıyla olmasını istiyorum

Silkroadı açtığımda karakter ekranı bu şekilde resimde ki gibi görünüyor. Uzak masaüstü ile bağlandığım için ekranı uzaklaştıramıyorum. Bunu pk2 den bir ayarı var ise girişte uzaklaştırabilirmiyim ?

: Giriş yaptığımda bu şekilde karaktere çok yakın bir kamera açısı oluyor.
: Ben bu şekilde uzak kamera açısıyla olmasını istiyorum
Karakteri bi kere kaydet setting klasoru ayarlarını yedekle her sroda kullan belki çözülür 😀 ekran ayarlarını değiştirmediğin sürece düzgün olur bence