Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Kapı içinden geçme

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar frozen tower mapindeki kapı olayını hala çözemedim kapı ekli gözüküyor fakat içinden geçilebiliyor başına gelen daha önce yaşayan birisi varsa yardımcı olabilirmi haftalardır bununla uğraşıyorum içinden geçibilir olmasın istiyorum

Ekli dosyalar

• Media_240408_014541.gif
    Media_240408_014541.gif
    39.7 MB · Görüntüleme: 31

aedn76

.
Alınan Beğeni
148
Ödül Puanları
33
Arkadaşlar frozen tower mapindeki kapı olayını hala çözemedim kapı ekli gözüküyor fakat içinden geçilebiliyor başına gelen daha önce yaşayan birisi varsa yardımcı olabilirmi haftalardır bununla uğraşıyorum içinden geçibilir olmasın istiyorum
Merhaba _RefEventzone tablosuna trigger ile eklemeniz gerekmektedir.
örnek olarak bu şekilde yapabilirsiniz.
1295POS_STRUCTURE_JUPITER_PIETY_E1OBJECT42000STRUCTURE_JUPITER_PIETY_GATE_E1xxxxxxxxxxxx

Oyla 0
Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
8
Merhaba _RefEventzone tablosuna trigger ile eklemeniz gerekmektedir.
örnek olarak bu şekilde yapabilirsiniz.
1295POS_STRUCTURE_JUPITER_PIETY_E1OBJECT42000STRUCTURE_JUPITER_PIETY_GATE_E1xxxxxxxxxxxx
_RefEventzone tablosuna ekli objectstring.ifo dosyasına ekli trigger ile demek istediğin nedir orasını anlayamadım şimdi sıfırladım tekrardan ekleyecem müsait olursan beraber bakalımmı

Oyla 0

aedn76

.
Alınan Beğeni
148
Ödül Puanları
33
Attığım jupiter kapısının örneği sen eklediğin kapıya göre trigger yazman lazım.
_RefEventzone tablosuna ekli objectstring.ifo dosyasına ekli trigger ile demek istediğin nedir orasını anlayamadım şimdi sıfırladım tekrardan ekleyecem müsait olursan beraber bakalımmııs

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.