Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Katılım
24 Eyl 2019
Mesajlar
131
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
18
Konum
Romania
Hello friends, the database shared by Lunixx could not be restored, but after much effort, I managed to back it up to SQL Server 2008.
I restored it to SQL server 2008 and made a backup, the database is clean.You can download the database from here.


If GameServer.exe remains at 90% after downloading this client from the mega link I gave above. SOLUTION TO THE PROBLEM: Extract the data file I will give below and throw it away, the problem will be solved.Ekli dosyayı görüntüle 7330


thx! nice stuffs
 
Katılım
9 Eki 2019
Mesajlar
22
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Konum
Türkiye
Merhaba arkadaşlar Lunixx'in paylaştığı database restore edilmiyordu ben bunu uzun uğraşlar üzerine SQL Server 2008'e yedeklemeyi başardım.
SQL server 2008'e restore edip yedeğini aldım database clean şekildedir.Database buradan indirebilirsiniz.


Üstte verdiğim mega linkindeki bu clienti indirdikten sonra GameServer.exe %90da kalırsa. SORUNUN ÇÖZÜMÜ: Aşşagıdaki vereceğim data dosyasını çıkarıp atın sorun çözülecektir.Ekli dosyayı görüntüle 7330


teşekkürler paylaşım için
 
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.