Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Yardım MICROSOFT VISUAL 2013

Srolog

Elite
.
Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
18
Merhaba Vsro.org Ailesi Ben filter derlemeye calisiyorum bu hatayi aldim bunu bilen varmi veya kullandigim programmi uyumlu degil ?

The default XML namespace of the project must be the MSBuild XML namespace. If the project is authored in the MSBuild 2003 format, please add xmlns=" " to the <Project> element. If the project has been authored in the old 1.0 or 1.2 format, please convert it to MSBuild 2003 format. C:\Users\Administrator\Desktop\Filter-Source\New-Filter.csproj

aedn76

.
Alınan Beğeni
143
Ödül Puanları
33
Merhaba Vsro.org Ailesi Ben filter derlemeye calisiyorum bu hatayi aldim bunu bilen varmi veya kullandigim programmi uyumlu degil ?

The default XML namespace of the project must be the MSBuild XML namespace. If the project is authored in the MSBuild 2003 format, please add xmlns=" " to the <Project> element. If the project has been authored in the old 1.0 or 1.2 format, please convert it to MSBuild 2003 format. C:\Users\Administrator\Desktop\Filter-Source\New-Filter.csproj
Merhaba.
msbuild yerine dotnet kullan sorunun çözülmese aşağıda yazdıklarımı uygula.
1- Klasör projesinin adını değiştir.
2- Aynı projeyle yeni bir proje yap (yeniden adlandırmadan önce)
3- Eski projeden mevcut dosyaları yeni projeye ekle (tamamen aynı isimler olmalı, aynı klasörler, aynı isimler..)
4- Yeni proje dosyasını (xml olarak) ve eski projeyi aç.
5- Yeni proje dosyasını (xml içeriği) kopyala ve eski proje dosyasına yapıştır.
6- Eski projeyi sil.
7- Eski klasör projesini eski isime yeniden adlandır.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.