Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Paylaşım ❗ [𝗡𝗲𝘄 𝗧𝗲𝗹𝗲𝗽𝗼𝗿𝘁𝘀 𝟰𝗫]

kerimdag

İyilik iyidir
.
Türk Lirası
0.00₺
Merhabalar arkadaşlar teleportlarda hiç bir sorun yoktur tek yapmanız gereken patch atıp hangi teleportu kullanmak istiyorsanız teleportunuza o bsr yolunu vermeniz klasör içerisinde teleportların bsr yollarını görsellerinin üzerine yazdım kullanacak arkadaşlara hayırlı olsun iyi forumlar. :)

bydagbydag_teleport01.bsr.jpgbydagbydag_teleport02.bsr.jpg
bydagbydag_teleport03.bsr.jpgbydagbydag_teleport04.bsr.jpg

Merhabalar arkadaşlar teleportlarda hiç bir sorun yoktur tek yapmanız gereken patch atıp hangi teleportu kullanmak istiyorsanız teleportunuza o bsr yolunu vermeniz klasör içerisinde teleportların bsr yollarını görsellerinin üzerine yazdım kullanacak arkadaşlara hayırlı olsun iyi forumlar. :)

Ekli dosyayı görüntüle 16111Ekli dosyayı görüntüle 16112
Ekli dosyayı görüntüle 16115Ekli dosyayı görüntüle 16116

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

tesekkurler

Geri
Üst Alt