Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Satış Dsgn Sunucu,Edit ve Danışmanlık Hizmetleri | Fransa Ovh Lokasyon | Kaliteli Hizmet ve 7/24 Teknik Destek | Oyun Açmak için Doğru Adres

Jegethy

Elite
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
I purchased 3x game server installation for a small server that me and my friends play on. He was very friendly and supportive and the service was quick and very well priced. Thank you for all your help!

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,490
Ödül Puanları
113
I purchased 3x game server installation for a small server that me and my friends play on. He was very friendly and supportive and the service was quick and very well priced. Thank you for all your help!

You are welcome, have fun For you it's a small server, but for us it's a big one

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
gönül rahatlığı ile sorularınızı sorabileceğiniz bir firma şeffaf bir şekilde işlerini yapıyorlar. bende aktif olarak kullanmaktayım

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,490
Ödül Puanları
113
gönül rahatlığı ile sorularınızı sorabileceğiniz bir firma şeffaf bir şekilde işlerini yapıyorlar. bende aktif olarak kullanmaktayım
Teşekkür ederim 7/24 teknik ve danışmanlık hizmetimiz ile her zaman her daim yanınızdayız!

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
kendimi geliştirmek için düşük bütçeli bir server kurmayı düşünüyordum ve sizinle tanıştım teşekkür ederim şuan az da olsa bir tecrübem var diye biliyorum :)

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
1
Hocam yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Arkadaşlarımızla kendi aramızda oynamak için bir server arıyorduk, bize çok yardım ettiniz. Herkese tavsiye ederim :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.