Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Satış Dsgn Sunucu,Edit ve Danışmanlık Hizmetleri | Fransa Ovh Lokasyon | Kaliteli Hizmet ve 7/24 Teknik Destek | Oyun Açmak için Doğru Adres

Hero

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
1ci Paket kurulumu yaptırılmıştır okadar stabil güzel olduki hiç bilgisi olmayan bile server açabilir. Hocamın eline sağlık elleri dert görmesin.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,096
Ödül Puanları
113
bi yandan uygun geliyo kafama yatıyor bi yandan dosyalarımın araklanmasını istemiyom :( güvenemiyorum insanlara :( birde niye whatsapptan sana yazmak zorundayız ki siteni daha Profesyonel bi sisteme çevirsen direk satın alsa alacak kişiler :( ovh sunucuları uygun geldi birde q3 2018 diğerleri q2 2016 satıyor veya daha düşük o yüzden :( birde acayip pahalı onlarınki 8 gb rama bu kadar istiyorlar o yüzden burayı tercih etcektimde :( pff dönüp dolaşıp konuya giriyom :D

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,487
Ödül Puanları
113
bi yandan uygun geliyo kafama yatıyor bi yandan dosyalarımın araklanmasını istemiyom :( güvenemiyorum insanlara :( birde niye whatsapptan sana yazmak zorundayız ki siteni daha profesyonal bi sisteme çevirsen direk satın alsa alacak kişiler :( ovh sunucuları uygun geldi birde q3 2018 diğerleri q2 2016 satıyor veya daha düşük o yüzden :( birde acayip pahalı onlarınki 8 gb rama bu kadar istiyorlar o yüzden burayı tercih etcektimde :( pff dönüp dolaşıp konuya giriyom :D
Hakan bey discord üzerinden bana ulaşabilirsiniz

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
Kendisi Adalet Online projesinin sahibidir bir zamanlar bu isim çatısı altında oyun açtı ama uzun süre ama kısa süre 6gb makinalarda Kguard Kullanarak akıllıca bir maliyetle paralar kazandı.
Şimdi böyle bir girişimde bulunması güzel olmuş makina özellikleri paylaşımlı ve paylaşımsız olarak hangi özellikleri taşıyor bu 1?
Eğer makinalar yeterince donanımlı bir şekilde işlevsel halde rahat kullanıma sahipse tercih edilebilir.
Çünkü bu arkadaş işinde kararlı birisi yaptığı işi kendi doğrultusunda güzel ve zevkle yapar böyle bir işe girişiminden dolayı tebrik ederim.
Forumu kullanan editör arkadaşlarımız buradan sunucu alıp müşterilerine oyun açma konusunda tavsiyede bulanabilirler.
@|̿ \͇||͇̿ ͇̿ ͇̿| |̿ dosyaların ve DB'lerin içerisinde oyun tanıtımı bünyesinde sunucu sahibinin işine yarayacak sistem , prosedür , vs varsa bunu ruhun duymadan zaten çeker , çekenlerde var kim çekmiyor ki..
@osbo ' nun böyle birşey yapacağını her insan gibi bende düşünebilirim , yapar ama kim bilecek modunu uygulayabilir yada yapmaz bilemeyiz.
Konuyla ilgili ciddiyetini kararlılığını koruyan birisi olduğu için buna ihtimal vermiyorum açıkçası..
İşini hakkıyla yapanı daima tebrik ederim başarılar dilerim umarım istediğinin karşılığını fazlasıyla alırsın @osbo
Buğdaya değil , taneye bak (y)

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,487
Ödül Puanları
113
Kendisi Adalet Online projesinin sahibidir bir zamanlar bu isim çatısı altında oyun açtı ama uzun süre ama kısa süre 6gb makinalarda Kguard Kullanarak akıllıca bir maliyetle paralar kazandı.
Şimdi böyle bir girişimde bulunması güzel olmuş makina özellikleri paylaşımlı ve paylaşımsız olarak hangi özellikleri taşıyor bu 1?
Eğer makinalar yeterince donanımlı bir şekilde işlevsel halde rahat kullanıma sahipse tercih edilebilir.
Çünkü bu arkadaş işinde kararlı birisi yaptığı işi kendi doğrultusunda güzel ve zevkle yapar böyle bir işe girişiminden dolayı tebrik ederim.
Forumu kullanan editör arkadaşlarımız buradan sunucu alıp müşterilerine oyun açma konusunda tavsiyede bulanabilirler.
@|̿ \͇||͇̿ ͇̿ ͇̿| |̿ dosyaların ve DB'lerin içerisinde oyun tanıtımı bünyesinde sunucu sahibinin işine yarayacak sistem , prosedür , vs varsa bunu ruhun duymadan zaten çeker , çekenlerde var kim çekmiyor ki..
@osbo ' nun böyle birşey yapacağını her insan gibi bende düşünebilirim , yapar ama kim bilecek modunu uygulayabilir yada yapmaz bilemeyiz.
Konuyla ilgili ciddiyetini kararlılığını koruyan birisi olduğu için buna ihtimal vermiyorum açıkçası..
İşini hakkıyla yapanı daima tebrik ederim başarılar dilerim umarım istediğinin karşılığını fazlasıyla alırsın @osbo
Buğdaya değil , taneye bak (y)
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim 😊
Bursa dgn ve Fransa ovh makinalar virtual deticated server (VDS) olarak sanallaştırmaya sahiptir ve dediğiniz gibi işini ciddiyet ve dürüstlük ile yapan herkes müşteriye ait dosyalara zaten dokunmamaktadır.

• Beğendim
Tepkiler: SQL

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,862
Ödül Puanları
213
Uygunsa ve stok varsa alırım bi dal kenarda dursun 😏 diğer oyunu da orda düzenlerim.

Alınan Beğeni
112
Ödül Puanları
43
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.