Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Patch Address Detector Sro client Sorun duzeltıcı

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
Patch Address Detector Sro client Sorun duzeltıcı patch düzünlemedim yardımcı olabilecek varmı team la hemde nasıl yapıldıgını ögretecek biri

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
Şimdi diyeceksiniz formda anlatılıyor nasıl kullanıldığı anlatılan sekilde yaptım olmadi gene pacth hatasi veriyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
X Patching has not finished . Please try again . [ Error Code ( 4 ) ]

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
Yanlış yapıyorsun çünkü bahsettiğin program fileslerin çalıştığı makinede launcherden sro_clientin başlamamsına neden olan sorunu fixliyor. Aldığın hata ise launcherden patch alamamak çünkü patch dosyaları filesler içerisinden silinmiş veya versiyonda yanlışlık var.

Oyla 0
Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
Yanlış yapıyorsun çünkü bahsettiğin program fileslerin çalıştığı makinede launcherden sro_clientin başlamamsına neden olan sorunu fixliyor. Aldığın hata ise launcherden patch alamamak çünkü patch dosyaları filesler içerisinden silinmiş veya versiyonda yanlışlık var.
Teşekkür ederim cevap verme zahmetinde bulunduğunuz için
Peki.bi sorunu nasıl düzeltebilirim

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.