Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Paylaşım Görseli

N

NaXSobi

Örneğin INFO Olarak yaptım :
BOWAqv.png

Hazır PNG'ler

MAVİ
odqkbk.png

KIRMIZI
lQPWMb.png

YEŞİL
r0X2W7.png

MOR
7BWN95.png

SARI
P72r89.png

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
264
Ödül Puanları
63
Güzel paylaşım

Önerim olacak ancak söyle birşey yapabilirsin.
Gif olarak biraz çok fazla abartı olmadan ufak ateş parlamaları olabilir şuanda baya popüler durumda bunlar.
Bunun haricinde arka plan ve karakter biraz uyumsuz kalmış kendi görüşüm tabi birbirlerine girmişler bunu da arka planı biraz daha küçük veya sol tarafa çekersen daha iyi olabilir.

N

NaXSobi

Güzel paylaşım

Önerim olacak ancak söyle birşey yapabilirsin.
Gif olarak biraz çok fazla abartı olmadan ufak ateş parlamaları olabilir şuanda baya popüler durumda bunlar.
Bunun haricinde arka plan ve karakter biraz uyumsuz kalmış kendi görüşüm tabi birbirlerine girmişler bunu da arka planı biraz daha küçük veya sol tarafa çekersen daha iyi olabilir.
önerilerin için sağol fakat gif konusunda yazıyı yazınca sorun yaşıyorlar onu zamanım olursa isteğe yapacağım , diğer konuda da 5 dk felan hani bazı insanlar arıyor diye öyle yaptım zamanım olunca daha güzel bir çalışma yapacağım sana etiket atarım onada böyle detaylı bir yorumunu isterim hatalarımızı birbirimize söylememiz çok güzel bir durum , yorumun için tekrardan teşekkür ederim .

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.