Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Merhaba,

Arkadaşlar pet açtığımızda char dc yiyor ve çantada açık gözüküyor ama pet aktif değil oyunda. Minimapın yanında da gözükmüyor aşşağıdaki peti kapatma yeride de görünmüyor öyle açık kalıyor.

İşin ilginç tarafı oyuna gir çık yaptığımızda ara sıra gözüküyor açılıyor relog atıyosun kayboluyor felan farklı pet açtığımızda yine aynı.

-Çözüm için charcos’daki tüm prosedürü değiştirdim.
-Relationship mi neydi ondaki ilişkilendirmeleri sildim hatta boş veri ekledim oyuna girdim pet açıktı düzeldi ama tekrar açınca yine aynı hata
-Odbc ayarlarına baktım bir şey ellemedim üçüde ekli tekrar silip baştan eklemek gerekebilir mi bilmiyorum ne tip sorun olabilir odbcde.
-aynı db ile ben oyun hazırladım kaç tane hiç böyle bi hata yoktu.

Konu hakında yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,

Ü

Üye silindi 1104

relationship düzeltince sorunsuz açılması gerekiyor mob spaw sayısını düşür 50000 geçerse pet çıkmaz

Oyla 0

predatorZ

Nub
.
.
Alınan Beğeni
547
Ödül Puanları
93
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Konsola /worldstatus yazarak spawn sayısını öğrenebilirsin

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Sorun çözülmüştür.

Çözüm ; Oyun 110 cap olduğu için bir çok harita açık ve arkadaşların dediği gibi slot olmaması gereken maximum değere ulaşmış haliyle petlerin doğuşunu engelliyor. onu düşürünce sorun kalmadı.

Oyla 0