Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü PvP modunda ölünce dirilme butonu skill_ID

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,870
Ödül Puanları
213
Ek'te ki görselde soldaki butonun yaptığı iş, pvp modundayken ölünce karakteri olduğu yerde diriltmek bunu biliyorsunuz..

Survival Event üzerinde çalışıyorum ve kullandığım guard'da [KguardEDGE] Region&World menüsünde bu skill'i de yasaklı skillere eklemek istiyorum.
Bu yapılmazsa karakter öldüğünde olduğu yerde dirilebiliyor. Hali hazırda ress skillerini de yasaklıycam.
Guard cape taktırmak yerine PK yapıyor olsa o da çözüm.

Veya Ömer hocam guarda bu özelliği ekleyebilir belki.. @kovboi Veya var da ben mi göremiyorum.

- textdata_equip&skill içinde bulacağımı zaten düşünmüyordum ve nitekim öyle oldu.. orada yok.

1649002188063.png

Ekli dosyalar

• 1649002290499.png
    1649002290499.png
    44.8 KB · Görüntüleme: 16

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
prosedürün içerine bir exec komutu oluştur ölen karakterleri bot ile şehire ışınlantır bir tablo yap ölen charID leri oraya log tuttur çektirerek towna attırıp rev noktalarını sildir.

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
588
Ödül Puanları
93
Evet 10 gün içerisinde haritada olduğu yerde diriltmeye veya ışınlanmaya zorlama özelliği gelecek region world sayfasına.

Bu ayar ile moba da öldürülse capeli de ölse olduğu yerde veya şehirde doğacak ayarınıza göre.

Eğer acil gerekiyorsa şimdilik prosedür ile Log_Teleport prosedürünü modifiye ederek PK edebilir, PK temizleyebilir ve son reverse noktasını silebilirsiniz. Bu prosedürdeki emriniz gerçekleşmeden karakterin teleportu tamamlanmayacağından bug riski olmayacaktır, tamamen güvenlidir.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,870
Ödül Puanları
213
Evet 10 gün içerisinde haritada olduğu yerde diriltmeye veya ışınlanmaya zorlama özelliği gelecek region world sayfasına.

Bu ayar ile moba da öldürülse capeli de ölse olduğu yerde veya şehirde doğacak ayarınıza göre.

Eğer acil gerekiyorsa şimdilik prosedür ile Log_Teleport prosedürünü modifiye ederek PK edebilir, PK temizleyebilir ve son reverse noktasını silebilirsiniz. Bu prosedürdeki emriniz gerçekleşmeden karakterin teleportu tamamlanmayacağından bug riski olmayacaktır, tamamen güvenlidir.
Bilgi için teşekkür ederim.
İşlemlerimi tek yerden yürütmek daha iyi olacak sanırım.. Survival'i 1 hafta sonra açacaktım zaten.. Bir sonraki güncellemenizi bekliycem.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.