Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Satış Sadece 2 Kişi İle Sınırlı 24 Saatlik Kampanya!

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
gif.gif
vSro forumundan iki arkadaşımızı mutlu etmek için tamamen vSro için optimize edilmiş mükemmel performanslı vSro VDS 3 paketimizi %50 indirimli olarak satışa çıkarıyoruz.
Sunucu özellikleri aşağıda bulunan görselde sunulmuş olup fiyatı ise 59.99+KDV olacaktır.
Bu kampanya sadece iki kişi ile sınırlı olup konuya yorum atan ilk iki kişi için geçerlidir.
vSro için özel tasarlanmış paketlerimize erişmek için bu konuya gidebilirsiniz.

KAMPANYA SONLANMIŞTIR.
Eski ve Yeni Tüm Müşterilerimize %25 İndirim Kodu Aktiftir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    49.5 KB · Görüntüleme: 52

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
Ekli dosyayı görüntüle 7927
vSro forumundan iki arkadaşımızı mutlu etmek için tamamen vSro için optimize edilmiş mükemmel performanslı vSro VDS 3 paketimizi %50 indirimli olarak satışa çıkarıyoruz.
Sunucu özellikleri aşağıda bulunan görselde sunulmuş olup fiyatı ise 59.99+KDV olacaktır.
Bu kampanya sadece iki kişi ile sınırlı olup konuya yorum atan ilk iki kişi için geçerlidir.

Ekli dosyayı görüntüle 7926

15 dakika önce 3 katı fiyata yakın özellikte bir vds kiraladım. bunu da görünce almamak olmaz.

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
15 dakika önce 3 katı fiyata yakın özellikte bir vds kiraladım. bunu da görünce almamak olmaz.
Hayırlı olsun diyelim o zaman. İnternet sitemiz ortalama 1 saatliğine bakıma alındı. İsterseniz özel mesaj ile görüşelim bakım bittikten sonra sunucunuzu teslim edelim.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,396
Ödül Puanları
113
Ekli dosyayı görüntüle 7927

Ekli dosyayı görüntüle 7926

bu paketleri sitede göremiyorum 18gblik makina göstermiyor benmi bulamadım acaba link verir misiniz :D

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
bu paketleri sitede göremiyorum 18gblik makina göstermiyor benmi bulamadım acaba link verir misiniz :D
vSro paketlerimiz sadece vSro Forumuna özel olduğu için dışarıdan görülmeye kapalıdır. Aşağıdaki linkten paketlerimize ulaşabilirsiniz.

Bu arada bu konuda kalan indirimli alış hakkı 1 kişidir.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.