Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru Server Files dikkat!

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Merhaba,

Öncelikle konu yanlış yere açıldıysa taşınabilir.

Arkadaşlar. Bir konuda sizleri uyarmak istiyorum.
İndirmiş olduğunuz server fileslere dikkat etmenizi öneriyorum. Malum dosyaların hemen hemen çoğunda virüsler var. Bu virüslerin yanı sıra kimisi zarar verebilecek türde kimisi ise yönlendirmelerle çevrili.

Bu yönlendirmeler;
Mail adresleri ile çevrilmiş durumda. Yani bir takım bilgilerinizin mail adreslerine yönlendirilmesi gibi durumlar söz konusu.

Bir kaç çeşit virüslerden de bahsetmek istiyorum.
Server fileslerin düzgün açılması hatasız olduğunu göstermez. Serverlarınızı olabildiğince açık tutmaya çalışın. Bir takım testler yapın. Yeri gelip 1. Haftadan sonra kapanma gibi durumlar söz konusu olabilir.
Daha sonra madur durumuna düşmeyin.
Eğer bir açık veya hata durumu görürseniz lütfen forumda paylaşın. Bizlerde aynı hatayı test edelim. Çözüm arayalım

Sadece edit işlemleri ile vakit harcamayın. Daha çok serverin güvenliğine harcayın vaktinizi.

İyi forumlar.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
başına ne geldi merak ettim ?
Tecrübeye ve gördüklerime dayalı yazdım. Ayrıca içlerine gizlendirilmiş virüslerin ne tipte olduğunu görüyoruz. Araştırmalarımız sonucunda insanları her zaman uyarıyorum. Tekrar uyarmakta fayda var. Forumda şu anda yeni başlayan ve server açmaya yönelik çalışmalar yapan bir çok kitle gördüğüm için yazma gereği duydum.

Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
18
DUYARLI INSANLARA HER ZAMAN SAYGI DUYDUN

inşallah güzel yerlere gelirsin.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.