Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Silkroad Yazı Rengini Değiştirin Anlatımlı (Program)

Ü

Üye silindi 505

Silkroad Serveriniz icin Yazı Simgelerinizi Degistirebilirsiniz.
Çalıştırma Mantığını Kısaca Anlatayım.

• Öncelikle Rar içinde bulunan " Silkroad Chat Color " Exe Dosyasını Oyunun kurulu olduğu yere atınız.
  • Silkroad Chat Color.Exe Programına Tıklayalım.
  • Program Açılışı Aşağıda Bulunan Resim Gibi Gelecektir.
3482
  • Whisper Yazan Kısım = Özel Pm ile Atılan yazıları belirtir.
  • Normal Yazan Kısım = Genel Sohbet Alanı Yazılarını Belirtir.
  • Party Yazan Kısım = Party İçeriğinde Yer Alan Sohbet Alanı Yazılarını Belirtir.
  • Guild Yazan Kısım = Guild İçeriğinde Yer Alan Sohbet Alanı Yazılarını Belirtir.
  • GM / Notice Yazan Kısım = GM'lerin Yazdığı Notice Alanını Belirtir.
  • Union Yazan Kısım = Guildler Arası Kurulan Ortak Konuşma Alanını Belirtir
  • Academy Yazan Kısım = Akademi Kurulumundan Sonra Akademi İçeriğinde Yer Alan Sohbet Alanı Yazılarını Belirtir.
  • Global Yazan Kısım = Herkesin Görebileceği Global Yazı Sohbet Alanı Yazılarını Belirtir.
Her Kısımın Yanında Bulunan Renk Kutucuklarına Tıkladığınızda Renk Kategorisi Açılır. Bu Kısımlara Göre Renklerinizi Belirlersiniz. Tüm İşlemlerden Sonra Save Changes Yazan Butona Basarsınız. Program Mevcut Sro_Client.exe Dosyasınızı Kopyalar ve Yeni Düzenlenmiş Haliyle Sro_Client_New.exe Olarak Klasör İcine Atar. İsmini Normaline Aldığınızda Düzenlemiş Olduğunuz Renkler Oyununuza Entegre Edilir.

Yardımcı Olabildiysem Ne Mutlu Bana

Yapamayanlar İçin Ö.M Kısımdan yardımcı Olabilirim.

Sevgi ve Saygılarımla

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Basit bir program, güzel bir anlatım.

Eline emeğine sağlık. (y)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.