Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Skill Sekmesi DC Sorunu

Secdet

.
Alınan Beğeni
409
Ödül Puanları
63
Herhangibir dmp yok birsey yok inceleme adina gönder bakalim

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,166
Ödül Puanları
303
çözüm nedir acaba
Yani diyor ki sorun DB'de değil, eğer DB'de sorun olsaydı GS açılmazdı.
Sen oyuna girip bu kısımda hata alıyorsan sorunun kesinlikle client kısmında, orayı incele diyor.

Doğru tercüme ettim mi kanka? sarkolata

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
409
Ödül Puanları
63
Üşengeçlik yapmayip tabloyu cekmek yerine skilleri içeren ortak bir deger ile query olusturup bu sekilde ceksen suanda bu eziyeti cekmezsin dmpta bi halt belli degil :)

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Yani diyor ki sorun DB'de değil, eğer DB'de sorun olsaydı GS açılmazdı.
Sen oyuna girip bu kısımda hata alıyorsan sorunun kesinlikle client kısmında, orayı incele diyor.

Doğru tercüme ettim mi kanka? sarkolata
bence 2 aynı skill aynı sıralamaya geliyor o yüzden atıyor acaba hangisi geliyor tümünü kapattım bu sefer giriyor :D
WIZARD gecen tum skıllerı 0 yaptım oyuna girdi tek tek aktif etmek lazım sanırsam

1584198786286.png

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,166
Ödül Puanları
303
bence 2 aynı skill aynı sıralamaya geliyor o yüzden atıyor acaba hangisi geliyor tümünü kapattım bu sefer giriyor :D
WIZARD gecen tum skıllerı 0 yaptım oyuna girdi tek tek aktif etmek lazım sanırsam

Ekli dosyayı görüntüle 4317
Bencede deneyip, anlattığın şekilde yap, uğraştıracaktır ama hatanın nerde olduğunuda bulacaksın.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.