Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Yardım Snow Flake Reward Ollydbg

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
8
Merhaba arkadaşlar snow flake oyunda aktif ettim herhangi bir sorun yok. Vierilen ödüllerden 11DG npc item vermekteydi. Serverimiz cap farklı olduğu için ödülü değiştirmek istedim. en altta boş satırlara ASCII ile yeni itemleri ekleyip expression kodunu verilen 11DG npc item kodu ile PUSH ettim. ancak GS şimdi overclap hatası veriyor aşaıya resimleri bırakıyorum konu hakkında çözüm yada fikri çözümü olan belirtirse sevinirim.

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    79.5 KB · Görüntüleme: 23
  • 2.png
    2.png
    218.4 KB · Görüntüleme: 22

Thor852

Love and Thunder
Elite
.
Alınan Beğeni
1,351
Ödül Puanları
93
Merhaba
ASCII ile eklediğiniz yeni itemlerin kodları ve expression kodlarının doğru format ve yapıda olduğundan emin olun.
İItem ID Çakışması Overlap hatası genellikle iki farklı nesnenin bu durumda itemlerinaynı ID’ye sahip olması durumunda ortaya çıkar

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.