Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Sunucularınızda Kullanmanız Gereken İşletim Sistemi ve Sql Sürümü Tablosu

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,038
Ödül Puanları
113
Aşağıdaki Resimden Kullanacağınız SQL Sürüm ve Kullanmanız Gereken İşletim Sistemleri Sıralanmıştır
Yani Kısaca Resme Göre
SQL 2019 Kullanmak istiyorsanız =Windows Server 2019 veya Windows Server 2016 işletim sistemine ihtiyacınız vardır.
Aynı Şekilde SQL 2017 kullanmak istiyorsanız =Microsoft Server 2019,Microsoft Server 2016,Microsoft Server 2012 R2,Microsoft Server 2012 işletim sistemlerinden birisini kurmalısınız.

yani sunucu alırken dikkat ediniz açacağınız db veya internetten bulduğunuz database'nin sql sürümünü öğrenip ona göre sql kurulumunu gerçekleştiriniz çünkü yanlış sürümü kurarsanız silmek isterseniz kalıntılar kalabilir formata kadar bile gidebilir belki o yüzden ayrıntılı araştırıp kurunuz.

1591548104917.png

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
Birde 2014 ve sonrasında sql serverden bağımsız management studio kurmak gerekiyor

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
Yüksek sql server kullanmanın ne gibi bir faydası olacak bilgisi olan varmı