Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Yardım Uçma Effeckt Ekleme

shadow

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Merhabalar, oyuna kanat ekleyince buna uçma effeckt vermeyi biliyorum burada sorun yok ama oyuna eklediğim 1 adet item var premium tarzında bu itemi kullandığımda karakterin havada kalmasını veya yürürken uçarak gitmesini istiyorum aynı devil gibi bunu bu itemde yapabiliyormuyuz tahmini olan var mı?

Alınan Beğeni
158
Ödül Puanları
43
Merhabalar, oyuna kanat ekleyince buna uçma effeckt vermeyi biliyorum burada sorun yok ama oyuna eklediğim 1 adet item var premium tarzında bu itemi kullandığımda karakterin havada kalmasını veya yürürken uçarak gitmesini istiyorum aynı devil gibi bunu bu itemde yapabiliyormuyuz tahmini olan var mı?
Merhaba, charactervisualchange.txt dosyasında bunları buldum umarım işe yarar.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

shadow

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Merhaba, charactervisualchange.txt dosyasında bunları buldum umarım işe yarar.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Cevabın için teşekkür ederim. avatar_nasrun2 eklentisiyle uçma olayını buradan yapabiliyorum zaten ama iteme bu eklenti yapılıyor ve itemi takınca bu durum oluyor.
Benim ihtiyacım olan şey item yok üzerimde sadece bastığım premium tarzı bir item var bunu nasıl yapabilirim burada takılıyorum.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,908
Ödül Puanları
213
Visual bsrye göre çalışıyor, çözüm olmaz. Premiuma Devil efekti verebilirsiniz mantıken. Bunu da timedjoba insert etmelisiniz. O durumda devil bsrde zaten o efek mevcut olduğundan direkt uçacaktır.

Oyla 0

shadow

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Visual bsrye göre çalışıyor, çözüm olmaz. Premiuma Devil efekti verebilirsiniz mantıken. Bunu da timedjoba insert etmelisiniz. O durumda devil bsrde zaten o efek mevcut olduğundan direkt uçacaktır.
Biraz daha detay verme imkanınız var mı? Şuan kendimi geliştiriyorum büyük bir bilgim yok o yüzden biraz daha açıklayıcı olabilirseniz deniyim dediğiniz yolu.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.