Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Unknown Clientless Programı Hk.

Xena

.
Alınan Beğeni
1,130
Ödül Puanları
93
Merhaba arkadaşlar bu programa clientless girişi değilde normal giriş ekleyebilirmiyiz. Mesela delirustaki gibi giriş ekleyebilirmiyiz. Bi oyunda charları arenaya salmak için kullanmak istiyorum fakat resimdeki gibi sıkıntı yaşıyorum sanırım guard clientless girişi engelliyor. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler.
9b8m4o.png

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Config ayarlarında sorun vardır, ayarlarını kontrol et.
Config'de giriş bilgilerine guard kısmını değil direkt sunucu ip ve portunu yaz.

Config içinde de BA ve CTF için otomatik olarak kayıt kısmı var onu ayarlarsan BA ya da CTF kayıt süresi başlayınca otomatik kayıt eder.

Fu'

.
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
Hello friends, can we add a normal entry to this program, not a clientless entry. For example, can we add an entry like in delirus? I want to use chars in a game to release them to the arena, but I'm having trouble as in the picture, I think the guard clientless is blocking the entrance. Can you help with this. Thanks in advance.
9b8m4o.png
can plesae upload it ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.