Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım VSRO | 3x GS & 3x Agent - Multi Modül Files

Pixup

.
Alınan Beğeni
105
Ödül Puanları
18
ihtiyac olan bir paylasimdi tesekkurler

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
2x leri de eklermisiniz eliniz değmişken
ve gameserver illa sizin paylaştıgınızı mı kullanmalıyız

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
2x leri de eklermisiniz eliniz değmişken
ve gameserver illa sizin paylaştıgınızı mı kullanmalıyız
Normalde GameServerler 1 den fazla açılmıyor.Farkı bir game server atacaksan çoklu açabilmek için OllyDbg ile editleyeceksin.İçerisindeki GameServer editlendi. 2x için dosyaları inceleyerek kendinde yapabilirsin.

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
Srzor veya Evangelion gibi özel gameserverler mi olmak zorunda baktığımda paylaşımlar da hep bunlar kullanılmış çoklu destekte
Ben ise bunların sıkıntılarını çok yaşadım serverde buga laga sebeb oluyor bu gameserverler o yüzden sormak istedim

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
Srzor veya Evangelion gibi özel gameserverler mi olmak zorunda baktığımda paylaşımlar da hep bunlar kullanılmış çoklu destekte
Ben ise bunların sıkıntılarını çok yaşadım serverde buga laga sebeb oluyor bu gameserverler o yüzden sormak istedim
Hatırladığım kadarıyla içerisindeki GS onlardan biri değil.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.